Rodičia uložili dieťa do mikrovlnky a spôsobili mu ťažké zranenia

6. decembra 2017

Rodičia uviedli, že ich inšpirovala televízna reklama. Dieťa ma popáleniny druhého stupňa, fraktúru lebky a poranený mozog.

Tento otrasný skutok sa stal 28. novembra v rodine Boyce-Slezakovcov. Polícia Missouri zaistila Derricka a jeho manželku Mikalu a obvinila ich z trestného činu zanedbania starostlivosti o dieťa. Ako informoval britský spravodajský portál Mirror, pár bol zadržaný po tom, ako priniesol svojho takmer 4-mesačného syna do nemocnice s vyrážkou na tvári.

Po prehliadke však lekári zistili popáleniny druhého stupňa a iné závažné zranenia. V zázname zo súdneho pojednávania sa uvádza, že Boyce-Slezakovcom padlo dieťa na zem počas toho, ako sa ho snažili zavraždiť v mikrovlnnej rúre. Ich konanie bolo inšpirované televíznou reklamou. Podľa rodičov mali popáleniny pôvod v chemických čistiacich prostriedkoch. Obaja sa nachádzajú vo väzbe a na slobodu sa dostanú len po vyplatení kaucie vo výške pol milióna dolárov.

Útok nožom na lekára v ordinácii: Protestom k vyvodeniu dôsledkov!

Zo smrtiaceho útoku nožom na lekára, ku ktorému došlo vo štvrtok v nemeckom meste Offenburg, sa musia vyvodiť dôsledky. ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*