Pruhy ako ich nepoznáte ! Ako vyčaríte sexi look ?

1. decembra 2019

Dve farba, symetria, kontrasty – prúžkovaný vzor vníma väčšina z nás práve týmto spôsobom. Dobrá správa znie, že hitom aktuálnej sezóny budú trošku iné pruhy!

sa

Do pozornosti sa dostáva doslova pruhovaný ohňostroj – a jeho súčasťou je bohatá farebnosť, hravosť, niekedy takzvané dekonštruovanie pruhovaného vzoru, keď sa vedľa seba skladajú prúžky rozličných veľkostí a farieb. Inde sa dokonca vertikálny vzor kombinuje s horizontálnym či dokonca sa v potlači vytvára grafický efekt protiľahlým šikmým radením prúžkov.

To všetko má navyše veľmi sviežu podobu vďaka farebnosti – dominujú jej žiarivejšie tóny oranžovej, tehlovej, žltej, červenej alebo sýtej žltej. K nim sa pridáva napríklad hnedá, čokoládová, námornícka modrá či belasá, alebo akoby sprané tóny ružovej a béžovej.

Ak by ste si chceli zadovážiť na túto jar len pár nových kúskov do šatníka, určite by jeden z nich mal byť s prúžkovaným vzorom. Táto potlač skvelo funguje na ležérnych prvkoch odevov, ale dokonca aj na sakách, nohaviciach či odľahčených kabátikoch. Nech sa páči, milé dámy, do pruhovania!

sau

69

23

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*