Profesionálna manipulačná technika na jednoduchú a rýchlu automatizáciu

23. augusta 2021

špičková manipulačná technika

Svet skladovej technológie je obrovský. V prípade podnikov, ktoré chcú automatizovať výrobu, vyvstáva ale otázka, ako si vybrať vysokozdvižný vozík, ktorý dokáže chod a prácu takéhoto systému plne zautomatizovať. My vám dáme na to veľmi jednoduchú odpoveď.

Vysokozdvižný vozík je výkonná manipulačná technika nevyhnutná pri preprave, zdvíhaní a skladovaní tovaru v skladoch, termináloch a logistických centrách. „Posvietime“ si na ten elektrický.

Elektrický vysokozdvižný vozík

Elektrický profesionálny vysokozdvižný vozík je pri práci spoľahlivý a úplne šetrný k životnému prostrediu. Elektrické vysokozdvižné vozíky sú pomerne kompaktné a manévrovateľné a ovládanie nie je ťažké, pretože sa vykonáva pomocou automatizovaných systémov.

Batéria poháňa elektromotor vysokozdvižného vozíka počas celej jeho prevádzky. V súlade s tým trakčné batérie neustále pracujú v režime nabíjania a vybíjania. Počas prevádzky sa vybijú na 80 % nominálnej kapacity, nabijú sa a potom sa proces opakuje s veľkým počtom cyklov.

Medovka je zdraviu prospešná
Ako môžete využiť medovku lekársku vo svojej domácnosti?

Výskyt medovky lekárskej vo vašej záhrade vám môže priniesť veľa možností na to, ako by ste túto bylinku mohli využiť. Určite nemusíte zostať len pri lekárskych a medicínskych účeloch, ale zar...

Takéto batérie udržujú nominálnu hodnotu napätia a dodávajú deklarovaný prúd až do okamihu úplného vybitia a potom sa dajú ľahko obnoviť bez straty kapacity počas nabíjania. Oceníte ich aj z hľadiska ISO 45001 noriem, pretože sú na používanie jednoduché a bezpečné!

Výhody vysokozdvižného vozíka

Vysokozdvižný vozík prepravuje tovar na paletách, takže funguje v najkratšom možnom čase bez ohľadu na to, aký druh nákladu sa bude presúvať. Vozíky môžu premiestňovať náklady na pomerne dlhé vzdialenosti. To je výhodné, ak budú pracovať vo veľkom sklade, čo ale neobmedzuje ich použitie na menšie priestory.

Stačí si vybrať správny model s vhodným a potrebným vybavením a o automatizáciu výrobných procesov bude postarané.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*