Zrážka vlaku s autom priniesla tragickú smrť viacerých ľudí

9. októbra 2018

Miestna polícia uviedla, že vlak zachytil auto, keď prechádzalo cez koľaje.  Ďalej dodala, že v oblasti bola prerušená železničná doprava a že prípad už začala vyšetrovať.

Štyria ľudia zahynuli v utorok na juhozápade Rumunska po tom, ako do auta na železničnom prejazde vrazil nákladný vlak. Informovala o tom agentúra AP s odvolaním sa na rumunské úrady. Miestna polícia uviedla, že vlak zachytil auto, keď prechádzalo cez koľaje neďaleko juhozápadného mesta Lugoj. Na mieste zahynuli tri ženy a jeden muž.

Spravodajský server Timiš Online na svojej webovej stránke informoval, že vodič auta nerešpektoval bezpečnostné postupy. AP dodáva, že v Rumunsku majú autá priestor na to, aby cez niektoré železničné prejazdy prechádzali dokonca aj vtedy, keď sú spustené závory, a niektoré železničné priecestia zábrany nemajú vôbec.

Čakáte bábätko? Na toto sa treba pripraviť

Príchod nového člena rodiny je vždy radosť. Všetky začiatky ale bývajú ťažké, a ak ide o vaše prvé dieťa môže vás vytrápiť detská kolika aj rastúce zúbky. Na druhej strane vás samozrejme čaká ...

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*