Pri tragickej nehode zahynul mladý extraligový hokejista Liptovského Mikuláša

10. júla 2018

Oficiálna Facebook stránka hokejového klubu Liptovský Mikuláš oznámila, že zomrel jeden z jej odchovancov a aktívnych extraligových hráčov.

Hokejový klub MHk 32 Liptovský Mikuláš dnes pomocou svojej Facebook stránky informoval o úmrtí jedného z jeho seniorských hráčov. Konkrétne ide o Erika Nitrianskeho, ktorý bohužiaľ neprežil nedeľnú tragickú dopravnú nehodu. Osudnou sa mu stala láska k motorkám. Po nedeľňajšej nehode na motorke bojoval o život v umelom spánku. V utorok 10.júla však navždy odišiel.

Erik Nitriansky sa narodil 2.6.1991 v Liptovskom Mikuláši. V tomto meste začínal s hokejom ako obranca a na tomto poste vydržal dodnes. V drese svojho rodného klubu hrával v prvej lige ale aj v extralige. Okrem toho pôsobil aj v Spišskej Novej Vsi, Poprade, Topoľčanoch, Prešove či Martine. Liptovský Mikuláš pomáhal aj úspešne zachrániť v minuloročnej baráži.

Slovenská nadácia srdca, platforma „MOST – Spolu chránime Vaše srdcia, varuje pred obezitou: Výrazne skracuje život a dokázateľne zvyšuje úmrtnosť.

BRATISLAVA 19. septembra 2018 (WBN/PR) - Vysoký krvný tlak, diabetes,  zvýšený cholesterol - všetky tieto ochorenia úzko súvisia s obezitou....

Rodine a priateľom prajeme úprimnú sústrasť.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*