Prečo sa firme oplatí mať aj virtuálne sídlo

31. augusta 2018

Začiatky akéhokoľvek podnikania bývajú obvykle neľahké, čo vám môže potvrdiť aj ten najúspešnejší podnikateľ. Nie je to len starosť o rozvoj vašej živnostenskej činnosti, zháňanie nových zákazníkov a podobné veci. Zamerať sa musíte v podstate na tie najmenšie detaily, od zaistenia daňovej evidencie či účtovníctva, až po sídlo firmy.

Na začiatok potrebujete mať dobré miesto

Áno, práve tomuto termínu sa budeme venovať, pretože každá jedna firma musí mať pri založení spoločnosti svoje sídlo. Zákon ale nezakazuje prenajať si virtuálne sídlo. Je to jednoduchšia, lacnejšia a rýchlejšia forma riadenia firmy a doručenej pošty. A to nie je všetko.

Ako môže vyzerať sídlo firmy?

Prestaňte milovať toho nesprávneho

Aj vy si uvedomujete, že ten chlap jednoducho nestojí za to? Za vašu lásku ani more sĺz, ktoré ste kvôli nemu vyplakali. Ale vy si ho stále nedokážete vymazať zo života, zo srdca ani z hlavy. Je tam p...

V prvom rade ide o označenie, charakter moderného registračného sídla, ktoré si môžete za minimálny mesačný poplatok prenajať behom niekoľkých hodín. Po splnení podmienok tak môžete vo svojej firme sídliť na tom najlepšom mieste, ktoré bude v očiach klientov pôsobiť naozaj dôveryhodne.

Aby sme všetko spresnili na tú pravú mieru, spomenieme viac detailov. Predstavte si, že si prenajmete sídlo firmy na lukratívnej adrese , kde budete oficiálne sídliť. Lenže, prevádzku budete mať úplne inde. Na novom sídle firmy bude recepcia, pracovníčka – takíto ľudia môžu presmerovávať vaše telefóny a máte dokonca aj ceduľku s označením firmy na budove.

Presťahujete sa papierovo

So svojím podnikaním sa papierovo presťahujete do väčšieho mesta, čo bude pôsobiť na zákazníkov a obchodných partnerov oveľa lepším dojmom.

Vo väčšom meste sa môžete skryť pred pravidelnými kontrolami z finančného úradu, ktoré sú na malom meste či dedine úplne bežné.

Hovorí sa, že zamestnanec potrebuje  správne osvetlenie kancelárie, tu za mzdu zamestnanca, ktorý by všetko riadil ušetríte niekoľko stoviek eur. A to sa v začiatkoch podnikania predsa cení, každé jedno euro k dobru padne novej firme vhod. Tak sa presvedčte, ako si môžete svoje začiatky zjednodušiť aj vy.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*