Požičovňa stavebných strojov Zeppelin

Na Slovensku otvorila svoje brány už nejedna požičovňa stavebných strojov, máloktorá z nich má však toľko pobočiek a takú ponuku služieb ako požičovňa Zeppelin SK. Prečítajte si, aké stroje, náradie a služby v nich nájdete.

Požičovňa stavebných strojov so 6 pobočkami

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK má na Slovensku spolu 6 pobočiek, ktoré sú rovnomerne rozložené v rámci jednotlivých krajov. Najnovšia je pobočka v Trenčíne, ďalšia sídli v Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach a v Bratislave nájdete dokonca dve – na Pribylinskej 10 v Žabom majeri a na Rybničnej vo Vajnoroch.

Ak to máte do pobočky predsa len ďaleko, požičovňa príde za vami. Môžete si vopred dohodnúť online obhliadku, pri ktorej vám technik predvedie požadovaný stroj pri práci, a to na diaľku cez internet. Nemusíte tak vôbec opustiť vašu kanceláriu a ušetrený čas venovať produktívnej práci. Alebo si stroj obzrieť z pohodlia vašej obývačky.

Samozrejmosťou sú aj ďalšie služby, ako dovoz stroja na stavenisko či pravidelné a bezplatné  servisné prehliadky pri dlhodobých výpožičkách. V cene výpožičky máte tiež zaškolenie obsluhy a zoznámenie s funkciami stroja. Váš zamestnanec, ktorý bude stroj obsluhovať, musí mať platný strojnícky preukaz (obsluhu stroja zároveň nemôže prenechať nikomu inému). Ak takého nemáte, Zeppelin SK vám stroj zapožičia aj so strojníkom.

Bager, nakladač, minibager a množstvo iných strojov

Základ ponuky požičovne Zeppelin SK tvorí veľká mechanizácia ako rýpadlo (bager), nakladače, teleskopické manipulátory, dozéry, rýpadlo-nakladače, dumpre, ale napr. aj valce. Obľúbené sú aj menšie stavebné stroje ako napr. minibager, šmykom riadené kolesové nakladače či minidumpre. Samotné stroje dopĺňa široká paleta príslušenstva. Bager či iný stroj tak môžete použiť na demoláciu budov, nakladanie či premiestňovanie sypkých i pevných materiálov, úpravy pozemkov, zhotovovanie otvorov pre základy menších stavieb, frézovanie ciest a mnoho iných činností.

Samozrejmosťou je aj široká ponuka elektrocentrál od malých prenosných až po veľké stacionárne. Môžete ich využiť nielen na stavenisku bez elektrickej prípojky, ale aj na zabezpečenie energie pre rôzne podujatia alebo na vykrytie plánovaných výpadkov napájania obchodných, výrobných či logistických prevádzok.Pre vyššiu bezpečnosť na staveniskách a pracoviskách máte k dispozícii nožnicové alebo kĺbové pracovné plošiny a osvetľovacie veže.Sortiment dopĺňa hutniaca technika, tlakové čističe či záhradná technika, reprezentovaná štiepkovačmi, mulčovačmi či pňovými frézami a množstvo druhov ručného náradia.

Nechcete si iba požičiavať, no chcete ušetriť? Vyskúšajte použité stroje

Kúpa nových stavebných strojov často zaťaží firemný rozpočet tak, že potom niet peňazí nazvyš na ďalšie investície. Riešení je niekoľko: prvým je výhodné financovanie formou splátok, tým druhým zase požičovňa stavebných strojov. Tá dodá vašej firme potrebnú flexibilitu, stačí dohodnúť termín výpožičky a v prípade, že je stroj k dispozícii, môžete okamžite začať pracovať bez zbytočných prestojov.

Tretiu alternatívu predstavujú použité stroje. Aj pri nich máte dve možnosti – môžete ich zháňať cez inzerciu, nemusíte však natrafiť na taký kus, o ktorý sa predchádzajúci majiteľ dobre staral. Lepšou voľbou sú použité stroje od Zeppelin SK. Pri nich máte istotu, že pred predajom podstúpili dôkladnú servisnú prehliadku a majú jasný pôvod. Zeppelin SK na ne navyše ponúka skutočnú záruku so záručnou dobou 12 alebo 6 mesiacov. Možno nie sú nabité toľkými modernými funkciami ako nové stroje, no ich výkonné motory a hydraulika zvládnu náročnú prácu bez problémov a navyše ich zoženiete za zlomok ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *