Optimálne pracovné podmienky sa rovnajú výkonnejším zamestnancom

23. apríla 2018

Kancelária je miesto, kde zamestnanci trávia väčšinu svojho času. Aby tam aj vydržali a cítili sa zároveň dobre, potrebujú určité podmienky. V súčasnosti môže byť situácia v kanceláriách veľmi rôznorodá. Viete ale vy, čo by malo byť ideálnym pracoviskom pre vašich zamestnancov?

Správna motivácia

Takmer všetky pokročilé spoločnosti súhlasia s tým, že dobrá kancelária je jednou z hlavných motívov zamestnancov. Samozrejme, že to závisí aj od charakteru konkrétnej činnosti. Administratíva za pracovným stolom je ale fádna a nezáživná, ak je vykonávaná 8 hodín, 5 dní v týždni a dlhodobo sa zvládať bez zlepšenia podmienok nedá. Pomôže vám v tom špeciálny kancelársky nábytok, ktorého vlastnosti oceníte veľmi rýchlo. Množstvo úložných priestorov, ktoré sú usporiadané podľa potrieb pracovníkov.

Správne osvetlenie

Vo Vysokých Tatrách našli dvoch mŕtvych Slovákov

Horská záchranná služba informovala na svojej webovej stránke o úmrtiach dvoch Slovákov vo Vysokých Tatrách. Slováci požiadali o pomoc horských záchranárov, ktorí sa nachádzali na horolezeckom týžd...

Motivovať sa k vyššej efektivite dá ale aj inak. Vodným osvetlením. Vedeli ste, že veľkým a častým spúšťačom stresu je práve umelé osvetlenie? Preto je nutné dopriať si čo najviac toho prirodzeného svetla. Umiestnenie výškovo nastaviteľného stola v blízkosti okna je najlepším riešením.

Využívanie moderných technológií

Tie sa stávajú našou súčasťou čoraz viac a ich ovládanie nám zjednodušuje život. Platí to aj v práci. Aj vaša marketingová stratégia počíta s dobrou Facebook reklamou, tak prečo niečo podobné nedopriať aj zamestnancom. Inovatívne kancelárske balíky s vylepšenými funkciami a nástrojmi. Aplikácie, systémy a rôzne školenia a vzdelávanie. To všetko pomáha.

Delegovanie práv a povinností. Ani by ste neverili, ako to funguje a motivuje! Vyskúšajte pochvalu, pre mnohých zamestnancov je to niečo ako druhý plat alebo odmena. Využite aspoň niečo z toho, čo sme spomenuli a uvidíte, že to pomáha.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*