Nutella bez palmového oleja? A dokonca aj chutnejšia!

4. júla 2018

Nutella patrí medzi najobľúbenejšie pochúťky po celom svete. Teraz sa však musí obávať svojho postavenia, jej konkurent má niekoľko výhod.

Známa čokoládová nátierka Nutella je svetovo známa a hlavne obľúbená. Mnoho z nás po jej nákupe dostáva nutkanie ju jesť až dovtedy, kým nezazrieme dno a lyžica posledný krát na prázdno zaškriabe po bočnej stene fľaštičky. Jej stabilné postavenie na vrchole rebríčka svetových chuťoviek sa však teraz otriasa v základoch.

Môže za to britská čokoládová nátierka Lindt, po ktorej ľudia prahnú ako po tej najcennejšej veci. Aj keď je na trhu už od roku 2016, svoju slávu prežíva po masívnej internetovej reklame až teraz. O čo vlastne ide?

Hry už vyzerajú inak ako v minulosti
Aké inovácie vylepšili zážitky z hrania online hier?

Videohry prešli dlhou cestou, od svojho vzniku v 80. rokoch, ale vďaka úžasnému pokroku v ich technológiách je budúcnosť hrania ešte jasnejšia. A prečo je to tak? Nižšie je zhrnutých niekoľko ...

Jej veľkou výhodou nie je len autentickejšia oriešková chuť, keďže obsahuje až 40 percent jadier lieskových orieškov. Veľa ľudí zaujal fakt, že pri jej výrobe nie je použitý ani kúsok palmového oleja, za čo je Nutella právom kritizovaná. Nejde však o lacný špás. V Českej republike, kde si Lindt môžete zakúpiť v Prahe v outlete Fashion Arena či v Chodovskom Cente Černý Most, zaplatíte 8,55 eur. V Liverpoole, skadiaľ pochádza, je to 5,99 libry.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*