Nové minirýpadlá CAT

1. decembra 2020

Minyrýpadlo ako cieľ k dobrej práci

Predstavujeme novú generáciu minirýpadiel CAT s ešte vyšším výkonom a nižšími prevádzkovými nákladmi. Okrem toho je zabezpečené väčšie pohodlie a lepšia ergonómia ovládacích prvkov. Tieto stavebné stroje boli navrhnuté podľa požiadaviek zákazníkov. A navyše sú aj cenovo dostupné, takže sa nemusíte báť, že by ste si ich nemohli dovoliť. Príďte sa na ne pozrieť do pobočiek predajní Zeppelin v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline a Košiciach.

Čím všetkým disponujú nové minirýpadlá CAT?

Nové modely minirýpadiel v triede 1-2 tony majú vo výbave:

 • joystick pre pohodlné riadenie
 • LCD monitor s voliteľným Bluetooth rádiom
 • voliteľnú klimatizáciu pre modely s kabínou
 • systém riadenia jazdy znižujúci únavu strojníka

 

Nové modely minirýpadiel v triede 6-10 ton majú vo výbave:

 • systém High Flow na nastavenie sily hydrauliky
 • väčšiu silu zdvihu a pojazdu
 • výložník s nastaviteľnou geometriou (modely VAB)
 • joystick pre pohodlné riadenie
 • LCD monitor s voliteľným Bluetooth
 • systém riadenia jazdy znižuje únavu strojníka
 • klimatizáciu a kúrenie pre celoročný komfort
 • výložník s nastaviteľnou geometriou.

 

Takéto rýpadlo prispeje k tomu, aby bola odvedená práca naozaj kvalitná.

Joystick, bluetooth, LCD monitor

S voliteľným systémom CAT Stick Steer je pohyb po stavenisku ľahší. Z klasického ovládania pákami a pedálmi sa stlačením tlačidla prepnete do ovládania pomocou joysticku. Pomocou ľavého stroj ovládate podobne ako šmykom riadený nakladač. Pomocou pravého zase ovládate radlicu alebo funkcie výložníka a násady. Joystick a systém riadenia jazdy uľahčujú manévrovanie, polohovanie a pojazd rýpadla. Zabudnite na bolesti chrbta na konci dlhého dňa po hrbení sa nad pákami. Nemusíte často zapájať ruky a nohy. Stlačením prepínača pod joystickom si jednoducho nastavíte režim jazdy.

Takisto si vďaka voliteľnému kľúču Bluetooth môžete zvoliť štartovanie stroja stlačením tlačidla alebo zapnúť rádio. Nastavenia, ako rýchlosť hydrauliky, si upravíte podľa pracovnej činnosti. Cez LCD monitor sa dajú tiež prijímať telefonické hovory, počúvať hudba a nastavovať teplota v kabíne. Dotykový displej môžete očakávať koncom roku 2020.

Vysoký výkon

Nový CAT bager je multifunkčný a univerzálny. Vo svojej triede dosahuje špičkovú produktivitu a výkon – až o 20% vyšší, pričom má aj vyššiu efektívnosť spotreby – miniete o cca 11 % paliva menej. Prevádzkové nastavenia hydrauliky a rýchlosti reagovania sa dajú voľne prispôsobiť podľa typu práce.

Bezproblémový servis

Servis a opravy sú jednoduchšie vďaka lepšiemu prístupu. Miesta dennej kontroly sú sústredené na pár miestach a paneloch dostupných z úrovne terénu. Tieto stavebné stroje majú výklopné ochranné rámy a kabíny, čo tiež zjednodušuje, zrýchľuje a zlacňuje ich servis. Celkové náklady sú až o 10 až 15 % nižšie v porovnaní s doterajšími strojmi. Ušetríte tak veľa času a váš pracovný čas bude efektívnejší.

Klíma, kúrenie a čistý vzduch

Zvoľte si klímu v kabíne, aby ste počas dlhých, horúcich dní mohli pracovať v pohodlí. V zime si zase doprajte teplúčko. Nastavte si teplotu, ktorá vám vyhovuje. Systém sa dá jednoducho ovládať cez LCD monitor. Navyše, dobre utesnená, pretlakovaná kabína udržuje dnu čistý vzduch bez prachových častíc.

 

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*