Niekoľko tipov pre lepšie zdravie

21. apríla 2019

Na trhu nájdete mnoho výživových doplnkov v rôznej kvalite a s rôznymi účinkami. My sa pozrieme na kvalitný doplnok vhodný na reguláciu hladiny cukru. A na záver sa vyberieme na odpočinok do wellness.

Vzácny Gurmar čaj

Ak trpíte poruchami metabolizmu cukrov, iste ste už počuli o čaji gurmar. Gurmar čaj stimuluje tvorbu inzulínu. Okrem toho zvyšuje aktivitu enzýmov zúčastnených na metabolizme glukózy. Zabraňuje tiež vzniku inzulínovej rezistencie, čím napomáha k zachovaniu účinnosti inzulínu. Je preto účinným prostriedkom na liečbu diabetes I. a II. typu. Pomáha tiež pri regulovaní telesnej hmotnosti. Gurmar čaj pri pravidelnom užívaní znižuje riziko sprievodných zdravotných problémov pri cukrovke. Môže viesť až k zníženiu spotreby inzulínu.

Pri začínajúcej cukrovke typu II. Gurmar čaj pri pravidelnom užívaní pomáha obnoviť tvorbu inzulínu. Je to vďaka jeho schopnosti obnoviť zoskupenia pankreatických beta-buniek. Môžete ho bez obáv užívať s tabletkovými antidiabetikami.

Gurmar tablety

Kvalitné Gurmar tablety obsahujú mletú prírodnú bio-zložku rastliny Gurmar. Rovnako ako čaj z tejto rastliny pomáhajú pri poruchách metabolizmu cukrov a stimulujú tvorbu inzulínu. Gurmar tablety obsahujú všetky prospešné látky tejto rastliny. Tie sa počas trávenia v tenkom čreve uvoľňujú a prispievajú k regulácii hladiny cukru. Je vhodné ich užívať aj pri detoxikácii.

VIDEO Smútok vo svete športu: Hviezdny boxer zomrel po KO

Veľmi smutná správa otriasla všetkých fanúšikov profesionálneho boxu. Len vo veku 27 rokov totiž zomrel jeden z nich, ktorý patril medzi najlepších. Fanúšikovia boxu sa ...

Wellness pobyt pre dvoch

Ak hľadáte miesto, kde si vy a vaše telo oddýchnete, vyberte sa napríklad do prírody. Pobyt na horách spojený s pohodlným ubytovaním osvieži vaše telo aj myseľ. Pre páry si môžete vybrať výhodný wellness pobyt pre dvoch.

Wellness pobyt pre dvoch zahŕňa saunu, masáže a plávanie v bazéne s výhľadom na hory. Ak sa budete chcieť trochu rozhýbať, môžete si okrem prechádzok po okolí užiť hodinku aj vo fitness centre. Stravovanie budete mať počas pobytu zabezpečené v hotelovej reštaurácii.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*