Neviete sa zbaviť erektilnej dysfunkcie?

21. augusta 2020

Neviete prečo sa vám to deje? Erekcia je zložitý proces, ktorý zahŕňa hormóny, nervy, svaly, krvné cievy a samozrejme emócie. Problémy s akoukoľvek položkou v tomto zozname preto môžu viesť k erektilnej dysfunkcii. Taktiež chronické ochorenia a stavy, ako je diabetes, arteriálna hypertenzia, ateroskleróza a mnoho ďalších, vedú k problémom s erekciou.

Príčinou môže byť aj nadmerná konzumácia alkoholu, úzkosť a chronický stres. Ak sa preto chcete život komplikujúcej erektilnej dysfunkcie zbaviť, mali by ste na tieto veci zabudnúť a viac o seba dbať.

Problémy s erekciou sa môžu vyskytnúť v akomkoľvek veku

Častejšie sa však vyskytujú u mužov nad 40 rokov. Stav, pri ktorom nie je možné dosiahnuť alebo udržať erekciu počas sexu, lekári nazývajú erektilná dysfunkcia. Podľa medzinárodných štúdií jej čelí 16 % mužov od 20 do 75 rokov. Niektoré štúdie tiež dokazujú, že iba 10 % ľudí v tomto veku nemá problémy s potenciou. Aký je dôvod a čo robiť? Za erektilnou dysfunkciou môžu byť aj nepríjemné bolesti panvového dna a množstvo ďalších problémov, ktoré si často spôsobujeme sami.

Komplikovať vám to môže stres

Nie, toto nie je mýtus. Chronický stres, úzkosť a depresia môžu vyvolať množstvo problémov, ku ktorým patrí aj vývoj erektilnej dysfunkcie. Ak nie je niečo v poriadku s našou psychikou a nedokážeme sa uvoľniť, uspokojenie sa nedostaví takmer vôbec. Preto sa upokojte, meditujte a naučte sa nepríjemným situáciám a veľkej záťaži čeliť.

Medovka je zdraviu prospešná
Ako môžete využiť medovku lekársku vo svojej domácnosti?

Výskyt medovky lekárskej vo vašej záhrade vám môže priniesť veľa možností na to, ako by ste túto bylinku mohli využiť. Určite nemusíte zostať len pri lekárskych a medicínskych účeloch, ale zar...

Skúste viac športovať

Lekári preventívne odporúčajú viesť zdravý životný štýl a predchádzať chronickým chorobám väčšou fyzickou aktivitou už dávno. Oplatí sa prestať fajčiť, obmedziť alebo dokonca vzdať sa alkoholu, neužívať drogy, byť fyzicky aktívny a čo najmenej znepokojený. Kúpte partnerke Gym Glamour športové oblečenie a spoločne sa k vytúženému cieľu určite dostanete. Môže byť tiež užitočné prekontrolovať stravu a pokúsiť sa ju správne vyvážiť.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*