Nepremeškajte ideálny čas, v ktorom môžete zorganizovať plánovaný kongres

10. februára 2022

ako zorganizovať kongres

Ste organizátorom podujatia a chcete vedieť, ako zorganizovať kongres? Tu je článok, ktorý je presne pre vás!

Ako zorganizovať v dnešnej náročnej dobe kongres alebo podujatie podobného typu je otázka, ktorú si kladie viacero ľudí, ktorí sa tak trochu plánovania podobných akcií boja. Okrem toho sa na kongresoch zúčastňujú významní ľudia, ako sú lekári, právnici, podnikatelia a manažéri, čo je ďalší dôvod, ktorý mnohých zastrašuje.

Avšak, my vás presvedčíme, že plánovaný kongres v Piešťanoch nemusí byť žiadnou stresujúcou udalosťou, ak dodržíte niekoľko jednoduchých pravidiel.

Dôležitý je cieľ kongresu

Pred začatím akejkoľvek udalosti je dobré začať premýšľať o cieľoch kongresu. Je to fáza, ktorú nemôžete ani preskočiť, ani odložiť.

Toto sú otázky, na ktoré by ste si mali odpovedať len vy.

  • Prečo chcete organizovať kongres?
  • Koľko chcete do tejto udalosti investovať času a peňazí?
  • Čo od kongresu očakávate?

Odpovede, ktoré si dáte, vám pomôžu zorientovať sa v ďalších krokoch.

Na druhú stranu, ak chcete zorganizovať úspešné podujatie, musíte poznať svoj cieľ, teda typ účastníkov, ktorých by ste chceli pozvať. Pomôže vám to v mnohých smeroch a zároveň predídete rôznym rizikám a zlyhaniam nielen pri výbere lahodnej kávy pre kaviarne.

Pamätajte, že kongres nie je 8-hodinové podujatie. Prestávky sú preto nevyhnutné a predovšetkým ich veľmi ocenia vaši hostia, ktorí ich využijú nielen na obnovenie ducha, ale aj vzájomné  spriatelenie sa.

Vyberte si vhodný dátum a miesto

Dôležitým faktorom úspechu akcie je výber termínu a miesta. Kedysi bol výber dátumu udalosti –  proces založený na náhode. Dnes je to proces založený na detailoch, ktoré sa týkajú presných termínov a výberu vhodného miesta, ktoré už nemusíte hľadať ako „ihlu v kope sena“.

Stačí si na plánovaný kongres včas rezervovať priestory moderného Hotela Park v Piešťanoch, v ktorom sa o blaho vašich hostí postarajú do posledného detailu. Presvedčte sa a využite pri plánovaní kongresu pomoc tohto spoľahlivého partnera.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*