Nechajte vyniknúť čipku ! Uvidíte ako budete sexi

15. augusta 2016

U spodného prádla všetko začína. Perfektne padnúca podprsenka by mala byť pre každú ženu alfou omegou celého šatníka. Ale nájsť takú, ktorá bude úplne dokonalá, býva občas pekný oriešok. Musí perfektne sadnúť, nesmie sa zarývať do tela, škrtiť a mala by byt krásna na pohľad nielen pre svoju nositeľku, ale aj pre polovičku. Tá správna podprsenka navyše dokáže dodať poriadnu dávku sebavedomia!

Čipky von !

Úplne neviditeľnú podprsenku zatiaľ nikto nevynašiel , tak sa blogerky a módne ikony rozhodli, že ju budú hrdo ukazovať. A tak vznikol trend vykukujúcich čipiek .

Pravidlá sú celkom jasné : pekné bielizeň , zaujímavé spojenie a veľmi to neprehnať . Celý fígeľ je skrátka v tom , ukázať málo a zvyšok nechať tomu najlepšiemu – predstavivosti . Najlepšie funguje kombinácia sexy čipiek a jednoduchých vŕškov , ako sú košele , obyčajné tielka s hlbokými prestrihmi , tričká s výstrihom do V alebo voľné šaty . Práve taká dvojka dokáže byť neskutočne ženská , nežná a luxusné zároveň .

Muž v Jelšave zaspal v strede cesty, ustlal si na nákupe

Polícia SR na svojom Facebooku informovala o mimoriadne nebezpečnom konaní muža v Jelšave. ...

556

 

Ako a kam ?

 

Ukazovať nenápadne podprsenku , ktorá sa naozaj stane neoddeliteľnou súčasťou celého outfitu , chce cit . Z celého looku musí byť poznať, že to bol zámer . V opačnom prípade by to mohlo pôsobiť neprirodzene , ak nie vulgárne. Vždy myslite na to , že musíte zakryť celá prsia ! Nechajte jemne vykukovať okraje košíčkov, čipkované ramienka alebo bok podrsenky . Ale pozor . Táto paráda rozhodne nie je vhodná do pracovného prostredia , na schôdzku alebo na obed u partnerových rodičov .

Zdroj:famous

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*