Nebaví ťa čakať na nový dom? Tento stačí rozložiť a za 6 hodín máš nové bývanie

6. decembra 2017

Nekonečné stavby nových domov mnohých ľudí odradí. Tento je však hotový do šiestich hodín a navyše je aj odolný voči zemetraseniu! 

Investovať do nového domu nie je finančne jednoduché. Čiastky sa hýbu okolo stotisíc Eur, čo si nemôže dovoliť veľa mladých rodín. My vám prinášame revolučné riešenie ktoré vás nebude stáť ani tretinu. Za približne 30 000 Eur si môžete doslova rozbaliť dom na svojom pozemku. Všetko to trvá len neuveriteľných šesť hodín!

Špeciálny dom s názvom M.A.Di Home sa hromadne vyrába v talianskej fabrike, pričom následne je celý presunutý do kamiónu, ktorý ho odvezie na miesto podľa potreby a tam ti ho už mimoriadne rýchlo postavia. Doba medzi objednaním a dovezením je len 60 dní…

Veľká tragédia, autobus plný mladých futbalistov sa zrútil do priepasti

Pri nehode zahynulo šesť mladých futbalistov a šofér autobusu. Mladí športovci boli vo veku od sedem do štrnásť rokov. Obrovská tragédia v podobe zrútenia autobusu do pr...

Aj v základom modeli sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a iné miestnosti, ktoré si pripravíte už podľa vašich predstáv. Možno by ste sa mohli obávať o bezpečnosť bývania v tomto dome. To však nie je na mieste. Ten je dokonca odolný voči zemetraseniam.

Jeho tvorcovia mysleli aj na životné prostredie. Je možné si naňho osadiť solárne panely. Veľkou výhodou je aj fakt, že keď nebudeš spokojný so susedmi alebo dostaneš lepšiu pracovnú ponuku, dom si jednoducho zbalíš a premiestniš kdekoľvek na svete.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*