V posledných dňoch prestali fungovať weby, na ktorých ste si mohli pozrieť online filmy a seriály zadarmo. To neplatí v prípade freefilm a freeserial.

Pre množstvo fanúšikov filmov či seriálov znamenala správa spred pár dní, ktorá hovorila o konci ich online sledovania zadarmo, takmer koniec sveta. Keď sa snažili navštíviť ich obľúbené weby ako topserialy či bombuj, ostali sklamaní. . Obľúbené stránky totiž prišli o svoj „zdroj“, čo sú videoplatformy Openload a Streamango. Tam totiž ukladali drvivú väčšinu svojho obsahu a tie už ďalej nefungujú. Topserialy momentálne nefungujú, bombuj má obsah značne oklieštený. O všetko sa postaralo zoskupenie ACE, kde patria napríklad Amazon či Netflix.

My sme však objavili dva weby, ktoré stále fungujú! Ide o freeserial.to a freefilm.to. Tie totiž okamžite začali svoje online filmy a seriály zadarmo nahadzovať na iné videoplatformy. Aj vďaka tomu si teraz môžete pozrieť horúcu seriálovú novinku See v hlavnej úlohe so skvelým Jasonom Momoom, ktorý si zahral Khala Droga v Hre o tróny. Večer si ale môžete spríjemniť napríklad aj novým Terminátorom: Temný osud, a to všetko úplne zadarmo kdekoľvek ste online.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *