nábytok na mieru rstudio

Nábytok na mieru je ideálnym riešením ponúkajúcim kompromis medzi praktickosťou, ergonómiou, štýlom a kvalitou. Pri rozhodovaní máte okrem toho maximálne voľnú ruku. V ktorých priestoroch je takto vyrobený nábytok najžiadanejší a v čom tkvie jeho prednosť?

Nábytok na mieru do kúpeľne

Na prvom mieste sú jednoznačne kúpeľne, ktoré majú obmedzenú priestorovú kapacitu. Nábytok v nej musí byť kvalitný, aby dokázal odolávať vlhkosti a dispozične rozmiestnený tak, aby neobmedzoval pohyb ani prístup k vybaveniu. Zároveň musí poskytovať adekvátny úložný priestor. Zdá sa to nesplniteľné? Vďaka výrobe nábytku na mieru to hravo zvládnete.

Čo si nechať vyrobiť: kúpeľňové skrinky pod umývadlo, zostavy alebo praktický regál nad práčku či toaletu.

Nábytok na mieru do predsiene

Predsiene sú častokrát podceňovaným priestorom, na ktorý sa pri zariaďovaní domácnosti zabúda. Ak však bojujete s nedostatkom úložného priestoru, mali by ste im venovať zvýšenú pozornosť. Vďaka maximálnej prispôsobivosti nábytku na mieru využijete aj ťažko dostupné miesta.

Čo si nechať vyrobiť: predsieňové zostavy so zrkadlom, vstavané šatníkové skrine, komody, botníky s lavicou alebo skrinku na topánky.

Nábytok na mieru do detskej izby

Súrodenci, ktorí zdieľajú spoločnú izbu, potrebujú dostatok priestoru na hru aj učenie. Rodičia preto hľadajú najefektívnejšie možnosti, ako prispôsobiť aj ten najzákladnejší nábytok. Opäť preto voľba padá na nábytok na mieru. Aj keď ide o drahšiu alternatívu, oplatí sa do nej investovať.

Čo si nechať vyrobiť: kvalitné postele so zabudovaným úložným priestorom, vstavané skrine, komody a rohové písacie stoly.

Výhody nábytku na mieru

  • Praktickosť – využijete každý centimeter priestoru, vrátane atypických pôdorysov a rohov.
  • Flexibilita – voľnosť pri rozhodovaní sa o materiáli, úpravách, dizajne a rozmeroch.
  • Kvalita – špičková úroveň vyhotovenia, založená na remeselnej tradícii spracovania dreva.
  • Poradenstvo – zakladajúce sa na konkrétnych potrebách zákazníkov, vedúce k naplneniu očakávaní.

Zdroj obrázku: UfaBizPhoto / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *