Muž pestoval na záhrade marihuanu, hrozí mu väzenie na 10 až 15 rokov

7. októbra 2019

Kriminalisti z Galanty odhalili na záhrade za domom záhradu, kde Šoporčan pestoval marihuanu. Túto drogu našli aj v jeho bydlisku.

Pohotovostný policajný útvar spolu s kriminalistami z Galanty vykonali prehliadku v rodinnom dome v Šoproni. Tá sa pre nich skončila úspešne, to už nemôže povedať zadržaný podozrivý muž.

V záhrade za domom zaistili policajti zelené rastliny vysoké až do 185 cm a v priestoroch domu už usušený materiál. Expertíza preukázala, že zo zaisteného množstva by sa dalo vyrobiť minimálne 834 jednorazových dávok drogy.

Na Slovensku vzniká nová televízia, získala Adelu, Juniora, Šoka či člena Zomri

Za televíziou stojí Dano Dangl, ktorý sľubuje necenzurovaný obsah. Do svojich radov sa mu podarilo vziať samé veľké mená showbiznisu. Na Slovensku sa už približne mesiac...

Pri domovej prehliadke polícia zadržala 37 ročného muža, ktorý bol už v minulosti trestaný za drogy. Vyšetrovateľ po zhromaždení dôkazov zadržaného obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie.

Na základe príkazu sudcu bol obvinený eskortovaný do výkonu väzby. V prípade uznania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

Zdroj foto: FB polícia SR

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*