MMA bojovníčka uzemnila onanujúceho chlapíka počas jej fotenia v plavkách

23. apríla 2019

Viete ako vyzerá poriadne naštvaná tvrdá žena venujúca sa MMA? Pred pár dňami to na vlastnom tele pocítil jeden úchyl.

Muž ukájajúci sa žene pózujúcej v plavkách na tento deň nikdy nezabudne. Ostal totiž veľmi nemilo prekvapený, pri pohľade na akú siláčku sa rozhodol onanovať.

Bojovníčka z MMA Joyce Vieira sa fotili v plavkách na pláži Praia do Braga v Riu de Janeiro. Odrazu však zbadali muža, ktorí sa na pohľade na vyšportovanú dievčinu sexuálne ukájal. Ten s tým neprestával ani po slovnom napadnutí a „vysvetlení“, že im to nie je príjemné. Preto všetko zobrala Joyce do svojich rúk.

Muž svoje konanie poriadne oľutoval, keďže Joyce patrí medzi hviezdy tohto bojového športu. Nakoniec sa ani nevyhol obvineniu zo strany polície. Joyce neskôr prezradila, že po zverejnení tohto nepríjemného zážitku (nakoniec pre obe strany) dostala množstvo správ od iných žien, ktoré sa s podobným správaním mužov stretávajú. ´„99 percent žien nevie, ako správne zareagovať. Preto som sa rozhodla s brazílskymi úradmi spolupracovať a šíriť v tomto osvetu. Úspešná v konečnom dôsledku nemusí byť len bojová športovkyňa,“ prezradila Vieira, ktorá tak tento čin úchyláka nakoniec neberie v konečnom dôsledku úplne zbytočne a zle.

 

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*