Mladý slovenský brankár Rybár podpísal zmluvu s mužstvom NHL

21. mája 2018

Priam neuveriteľná správa dorazila z USA na Slovensko. Náš hokejový reprezentačný brankár totiž podpísal zmluvu s mužstvom z NHL.

Patrik Rybár podpísal jednoročný nováčikovský kontrakt s tímom Detroit Red Wings. Informovala o tom oficiálna internetová stránka „červených diablov“. Dvadsaťštyriročný syn bývalého reprezentanta Pavla Rybára pôsobil posledné dve sezóny v českom mužstve HK Mountfield Hradec Králové. Generálny manažér klubu Aleš Kmoníček začiatkom mája prehovoril o záujme z NHL. „Posledné správy sú také, že o Patrika je záujem v NHL. Je teda pravdepodobné že by mohol podpísať zmluvu v zámorí,“ uviedol vtedy Kmoníček.

Rodák zo Skalice v minulosti chytal aj v najvyššej slovenskej súťaži za Piešťany a HK Orange „20“. Bol členom slovenskej reprezentácie na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu, predstavil sa aj na majstrovstvách sveta v Dánsku.

Kotleba napriek zákazu do Sniny prišiel

SNINA: Na piatok 17.8.2018 večer zvolala Ľudová strana - Naše Slovensko zhromaždenie v Snine. Dôvodom bol útok psa na chlapca. Ten skončil z roztrhnutou perou v nemocnici. [caption id="attac...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*