Milwaukee: Storočné partnerstvo medzi náradím a kutilmi

14. novembra 2019

Milwaukee Electric Tool Comporation je celosvetovo popredným výrobcom elektrického ručného náradia, dostupného aj na Slovensku.

Od svojho založenia v roku 1924 sa spoločnosť Milwaukee zameriava na konkrétny cieľ: vyrábať to najlepšie Heavy-Duty elektrické náradie a príslušenstvo pre profesionálnych užívateľov. Dnes táto značka ideálne spĺňa predstavu profesionálneho náradia s najvyššou odolnosťou, kvalitou a životnosťou, ktoré si môžete zakúpiť v každom kvalitnom obchode určeného pre „kutilov“, ktorí sa neuspokoja z priemerom.

Milwaukee momentálne zamestnáva 1000 odborníkov, ktorých výrobky už desaťročia určujú priemyselné štandardy kvality a technických riešení pre profesionálnych užívateľov aku ručného a elektrického náradia vo všetkých odvetviach činností. Celá história značky je spojená s vysokou kvalitou výrobkov.

Samolepiace etikety sú hitom
Samolepiace etikety na potraviny

Máte chutné výrobky, ale chceli by ste ich zatraktívniť pre zákazníkov? Alebo potrebujete výrobky niečím oživiť? Reprezentatívny vzhľad produktov a odlíšenie sa od konkurencie môžu dotvoriť atraktívne...

Takmer sto rokov fungovania spoločnosti je spojené s filozofiou, ktorej najvyššou prioritou je kvalita. Začína to pochopením potrieb užívateľa profesionálneho aku či elektrického náradia, kvalita je následne tvarovaná dizajnom najkvalitnejších súčiastok, produktov či procesov a rozširuje sa použití vysoko kvalitného materiálu.

Milšaukee je členom skupiny Techtronic Industries Co. Ltd (TTI). Táto spoločnosť bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším výrobcom, dodávateľom a predajcom techniky pre domácnosť či produktov pre starostlivosť o podlahy, o čo sa stará viac ako 20 000 zamestnancov po celom svete. Okrem Milwaukee paria do jej portfólia napríklad DreBo vrtáky, Ryobi elektrické náradie a záhradná technika, AEG elektrické náradie či výrobky pre starostlivosť o podlahy značiek Vax, Regina či Dirt Devil.

Vysoko kvalitné náradie značky Milwaukee či iných špičkových značiek nájdete aj v Poprade kamennej predajni či na e-shope Remeslo PP.

 

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*