Máte doma internet? Vyskúšajte tieto aktivity!

20. októbra 2020

V tomto roku si väčšina z nás mala príležitosť vyskúšať, aké to je tráviť veľa času doma. Dlhá zima a niekoľko mesiacov karantény sa na nás podpísalo, a my sme sa museli naučiť tráviť čas sami so sebou a nájsť si zdroje zábavy, pre ktoré nie je potrebné opustiť svoj domov. Exkluzívne vám prinášame niekoľko nápadov, ako sa zabaviť aj doma. Stačí vám k tomu len pripojenie na internet.

Mnohí z nás si bez internetu život už nedokážu ani len predstaviť. Je pravda, že hlavne v čase, keď má človek veľmi limitované vychádzky a aktivity mimo domova, je kľúčové ostať v spojení nielen so svojimi blízkymi, ale aj so zvyškom sveta aspoň prostredníctvom online komunikácie. Pripravili sme si pre vás tipy na aktivity, ktoré sa o vašu zábavu doma rozhodne postarajú.

Tip 1: Využite neobmedzené možnosti zábavy online!

Sme si istí, že ste už váš počítač či telefón využili k najrôznejším formám zábavy online. Máme však pre vás niekoľko tipov, ktoré nie sú úplne bežné a mohli by vás zaujímať. Hneď prvým, trochu viac kontroverznejším tipom, je návšteva online kasína.

Online kasíno je veľkým trendom po celom svete, pretože hráčom umožňuje zažiť adrenalín a získať šancu vyhrať skvelé ceny z pohodlia gauča či postele. Možnosť hry v online kasíne ocenia aj hráči pokru, ktorí majú príležitosť zúčastniť sa pokrových turnajov, kľudne aj každý večer. Veľmi populárnym kasínom na Slovensku je napríklad Royal Vegas online casino, ktoré za skúšku rozhodne stojí.

V prípade, že milujete sledovanie filmov a Netflix či HBO GO je u vás zapnuté každý večer, môžete vašu lásku k filmom a seriálom ľahko monetizovať. V prípade, že viete dobre po anglicky, skúste napríklad pomôcť s prekladom titulkov do slovenčiny. Môžete tak nielen pozerať filmové novinky medzi prvými, ale zároveň si čo-to privyrobiť, čo rozhodne nikdy nie je na škodu.

Tip 2: Naučte sa novým zručnostiam online!

Využite voľný čas na to, aby ste sa naučili niečo nové. Chceli ste sa vždy naučiť hrať na nejaký hudobný nástroj? Nie je nič jednoduchšie, ako si nájsť videá zadarmo, napríklad na Youtube, vďaka ktorým sa môžete učiť hrať na akýkoľvek hudobný nástroj úplne od začiatku. Ak vám videá zadarmo nestačia, vyskúšajte platené kurzy, prípadne si nájdite učiteľa, od ktorého sa prostredníctvom video hovoru môžete učiť.

Ak sa chcete naučiť technickejšie zručnosti, ako napríklad programovanie, môžete si zaplatiť video kurz aj s cvičeniami, ktoré môžete vyplňovať počas kurzu, a rovno tak dávať vaše poznatky do praxe. Existuje veľa platforiem, na ktorých je množstvo ponúk s rôznymi kurzami, napríklad Udemy alebo Skillshare. Ceny týchto kurzov sú rôzne, rovnako ako ich kvalita, a preto je dobré si urobiť prieskum skôr, než do niektorého z nich investujete.

Skvelým zdrojom inšpirácie zadarmo sú aj sociálne média, ako je napríklad Instagram. Chceli ste sa už dlho naučiť piecť? Nájdite si vášho obľúbeného kuchára a skúste recepty, ktoré zadarmo zdieľa so svojimi fanúšikmi. Mnohých online tvorcov môžete podporiť aj finančne prostredníctvom rôznych platených stránok, na ktorých zdieľajú ešte viac obsahu a inšpirácií. Najznámejším na Slovensku je Patreon.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*