Letné mesiace a coworking sú ideálnou kombináciou vo vašom podnikateľskom živote

2. augusta 2021

coworking nivy

Prišlo leto a s ním dlhé slnečné dni a vy zisťujete, že v kancelárii trávite čoraz menej dní a hodín? V tom prípade je prenájom predraženej kancelárie pre vás zbytočný. Stavte na coworking a získajte dizajnovú kanceláriu, do ktorej budete mať prístup 24/7. A teda, čo nestihnete počas horúcich dní, hravo dobehnete večer.

 

Inšpirujúce prostredie s množstvom výhod

 

Coworking je miesto, kde inšpirácia a motivácia prichádza sama. A to najmä z dôvodu, že ste obklopený prosperujúcou komunitou ľudí, ktorá vás neustále posúva vpred. A verte nám, že počas letných mesiacov je správna motivácia a odhodlanie veľmi dôležité, aby ste v práci neprokrastinovali. Prokrastináciu si nechajte k bazénu, v coworkingu HUB HUB budete meniť svoje ambície na úspechy.

 

Je leto a vy radi vymeníte auto za bicykel? Vôbec sa nemusíte oň báť. Coworking Bratislava vám aj napriek tomu, že sídli v samotnom centre mesta, ponúka bajk parking. Vďaka tomu viete, že váš bicykel je v úplnom poriadku, nemusíte sa oň obávať a miesto toho všetky vaše myšlienky môžete sústrediť na prácu. Po pohodlnom zaparkovaní bicykla vás potešia príjemné vychladené priestory kancelárií a zabezpečený pitný režim, ktorý vám je plne k dispozícii. Horúce dni tu pre vás nebudú žiaden problém.

 

V prípade, že vás počas dovolenkových dní v zahraničí zastihnú pracovné povinnosti, členstvo v coworkingu HUB HUB vás zachráni. Ako člen môžete využívať priestory coworkingu v rôznych lokalitách po celom svete.

 

Prenájom kancelárii pre tých, ktorí potrebujú súkromie

 

Pokiaľ vás coworking láka, no máte pocit, že otvorené priestory vás budú rozptyľovať, sú tu pre vás pripravené samostatné kancelárie na prenájom. Kancelárie si môžete nechať pripraviť podľa vašich preferencií a požiadaviek. Vieme vám pripraviť ideálne miesto pre jednotlivca i pre väčší tím. A tak získate dostatok súkromia v blízkosti kreatívnej komunity ľudí.

 

Coworking Bratislava vám prináša prostredie, ktoré je predurčené na úspech a zároveň vás zbavuje zbytočných starostí, súvisiacich s prenájmom vlastnej kancelárie. Pridajte sa do klubu úspešných do HUB HUB a nechajte rásť svoj potenciál.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*