Ktoré sexuálne hračky vás vzrušujú najviac

19. apríla 2019

Ak ste doteraz nikdy žiadnu sexuálnu hračku nepoužili, prípadne neviete, či je vhodná ako dar, ponorte sa do čítania, v ktorom sa dozviete zaujímavé odpovede. Sex je predsa našou prirodzenou potrebou a v mnohých prípadoch nám dokonca zlepšuje samotnú náladu a stará sa o dobré zdravie a kondičku.

Neznalého človeka však môže široký výber a prvá návšteva sex shopu trocha vydesiť a nákup pomôcok potom skomplikovať. Pre takto plachých alebo naopak troška viac odvážnejších ľudí, ktorí túžia po sexe v Trenčíne a hľadajú osobu s rovnakým záujmom, tu máme krátky prehľad zaujímavých pomôcok, ktoré vás možno navnadia.

Vibrátor so simulátorom klitorisu

Predstaviť vám túto hračku z množstva ďalších zaujímavých erotických pomôcok bude vtipné. Môžete ju použiť výhradne pre sólo-potešenie alebo aj s partnerom. V porovnaní s manuálnou masturbáciou má použitie takéhoto vibrátora niekoľko výhod.

Hry už vyzerajú inak ako v minulosti
Aké inovácie vylepšili zážitky z hrania online hier?

Videohry prešli dlhou cestou, od svojho vzniku v 80. rokoch, ale vďaka úžasnému pokroku v ich technológiách je budúcnosť hrania ešte jasnejšia. A prečo je to tak? Nižšie je zhrnutých niekoľko ...

V prvom rade si nenamáhate prsty a proces uspokojenia môže trvať tak dlho, ako len chcete. K dispozícii máte aj veľa režimov, vďaka čomu je naozaj jednoduché zakaždým vyskúšať niečo nové. Je vhodný ako na stimuláciu klitorisu, tak aj na penetráciu. Výsledné pocity sú naozaj príjemné.

Vibračné erekčné krúžky

S týmto prístrojom pre pánov môžete zažiť pohlavný styk, ako keby ste použili klasický krúžok na penis. Ak je erekčný krúžok vybavený vibráciami, potom nielen posilňuje erekciu a predlžuje pohlavný styk, ale poskytuje mužovi a jeho priateľke aj viac radosti.

V sex-shope Erotik Centrum nájdete všetky tieto a iné produkty pre príjemný a vzrušenia plný sex. Obchod má sex hračky, spodnú bielizeň a kostýmy, špeciálne BDSM pomôcky, užitočné doplnky a darčeky, ktoré vám spestria intímny život a nejednu spoločnú chvíľu s partnerom.  Opäť sa stačí len presvedčiť 🙂

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*