Krásy slovenskej prírody zhrnuté do troch minút

9. októbra 2017

Slovensko je krajina, ktorá svojou krásou láka ročne tisícky turistov. Neporušená panenská príroda karpatských pohorí v centre Európy ponúka nezabudnuteľné scenérie jedinečných prírodných úkazov, chránených oblastí aj majestátnych štítov našich veľhôr.

Túto rozprávkovú atmosféru dopĺňajú zurčiace potôčiky, divoká zver a jedinečný pokoj. Ani človek svojimi zásahmi nenarúša harmóniu, ktorá na návštevníkov čaká pri prechádzkach našou prírodou. Typické slovenské chalúpky, alebo ak chcete – drevenice, sú ako vystrihnuté z príbehov o Jánošíkovi a jeho družine. Okrem nich nás však fascinuje aj jedinečný obranný systém hradov a zámkov, ktorý sa ťahá pozdĺž celého Slovenska.

Veľa z nás hľadá nádheru a zaujímavé pamiatky v cudzích krajinách aj napriek tomu, že nepoznáme všetky v našej vlastnej domovine. A že máme byť na čo hrdí! To vám dokáže aj nasledujúce video od fotografa Tomáša Hulíka.

VIDEÁ Aj teba rozčuľujú dopravné zápchy? Tak sa pozri na túto 50-prúdovú diaľnicu v Číne

Je pol ôsmej ráno, vy sa ponáhľate na dôležitý míting no trčíte v zápche spôsobenej rannou špičkou alebo sa ponáhľate z práce domov. Je vám táto situácia známa? Zrejme teda nepatríte medzi fanúšikov d...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*