Inšpirujte sa: Najkrajšie detské ihriská

23. mája 2020

Vonkajšie i vnútorné ihriská patria určite k najobľúbenejším miestam na hranie pre deti a samozrejme aj pre rodičov, ktorí si aspoň na chvíľu vydýchnu, kým deti šantia. Výrobcovia detských ihrísk (playground manufacturers) sa snažia malých návštevníkov zaujať farbami, atrakciami, detskými rozprávkovými postavičkami, príšerkami a vôbec všetkým, čo by mohlo malých objaviteľov prilákať.

Ihriská, ktoré vám ukážeme patria k tým najkrajším a najzaujímavejším. Nechajte sa inšpirovať tipmi na nezabudnuteľný rodinný výlet.

 

Veveričí lanový park

 

Veveričí lanový park sa nachádza na Štrbskom plese a zábavu v spojení s adrenalínom si na ňom užijú deti aj ich rodičia. Rôzne atrakcie v korunách stromov dajú zabrať malým aj veľkým, no odmenou sú krásne výhľady na okolitú prírodu.

Návšteva tohto parku oživí každú dovolenku vo Vysokých Tatrách, najmä ak už deti nebaví len chodiť po turistických chodníkoch.

 

Obrovo

 

Areál Obrovo sa nachádza v Čutkovskej doline, ktorá je ideálnym miestom na prechádzky, cyklistiku, opekačku s priateľmi alebo návštevu originálneho detského ihriska. V Obrove si deti môžu vyskúšať lukostreľbu, nadrozmerný 3D šach, trampolíny a mnoho ďalšieho.

 

Donovalkovo

 

Interaktívny park Donovalkovo na Donovaloch je detskou verziou skutočného “dospeláckeho” sveta. Nechýbajú realistické budovy v malých rozmeroch, dopravné ihrisko a animátori, ktorí sa deťom celý čas venujú.

 

  • TIP DO DAŽĎA

 

QUESTUM – odhaľte tajomstvo Nikola Teslu

Vybavenie trampolínového parku (trampoline park equipment) a interiérových ihrísk pre deti je takmer rovnaké v každom druhom nákupnom centre. Čo tak objaviť s deťmi niečo nové a niečo sa naučiť?

Nová escape room QUESTUM v Bratislave nie je typické interiérové ihrisko (indoor play area). Po vstupe sa prenesiete v čase do doby Nikola Teslu a to rovno do jeho laboratória, kde sa pokúsite odhaliť jeho tajomstvá.

Vstup je už pre deti od 5 rokov, ktoré sú v sprievode rodiča.

Tak čo, ktoré ihrisko navštívite ako prvé? Ak sa na dané miesta v najbližšej dobe nechystáte, nezúfajte. Zaujímavé ihriská a vnútorné detské herne sú po celom Slovensku, stačí sa len poobzerať vo svojom okolí.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*