Kamenné stavby: Hravá rekonštrukcia

16. novembra 2018

Na prvý pohľad prostý tradičný kamenný dom ukrýva vo svojich útrobách naozaj poriadnu dávku prekvapenie. Vnútri je farebný a šťavnatý ako pomaranč čerstvo po rozkrojení. Vitajte v Somerby, len kúsok od kúzelného pobreží pri Newquay. Ráčte vstúpiť do zrekonštruovanej kamennej stodoly plné sviežich farieb, ktorej interiér vyžaruje dokonalú pohodu.

V Somerby sa snúbi staré s novým originálnym spôsobom. Výrazné farby, luxusné i retro nábytok a jedinečné dizajnové detaily sú tu pre radosť a povzbudenie návštevníkov.

Domáca kuchyňa

Otvorená kuchyňa má všetko potrebné, hýri veselými farbami a doslova pozýva k hravému varenie. Od jedálenského stola je možné potom sa voľne presunúť na pohodlnú sedaciu súpravu pred krbom a vychutnávať si pokoj a čisté prostredie anglického vidieka. Aj v tejto obývacej časti dominujú oranžová, žltá a červená farba v citlivej kombinácii s bielou, šedou a ďalšími jemnejšími odtieňmi. Tento interiér dokazuje, že sa nemusíme báť výrazných farieb, ak s nimi zaobchádzame s citom.

Spálňa a kúpeľňa

Veľká spálňa je okorenená sýto červenými doplnkami vrátane pruhovaných prikrývok a ikonických lámp Anglepoise, čo robí zo spánku naozaj štýlovú záležitosť. Tapety s motívom bicyklov odkazujú na slávnu Cornwallu cyklotrasu Route 32, ktorá vedie práve cez Trebudannon. Originalitou prekvapí aj kúpeľňa, kde nájdeme ľahký dotyk Maroka na exotických vzoroch dlažby v kombinácii s moderným vybavením.

Záhrada

Z útulnej obývacej miestnosti vedú francúzske dvere na veľkorysú terasu, kde je príjemné posedenie. Majitelia vysadili okolité záhradu v dynamickom štýle a nájdeme tu zaujímavá zoskupení kvetov a príjemná zátišie.

Zdvihne Ak návštevník oči od záhrady, zbadá zvlnenú, pre Cornwall typickú roľnícku krajinu a pri pohľade na západe sa mu otvorí pohľad na záliv Watergate Bay. Až na to more máme aj my v mnohých miestach takú krásnu krajinu a mnoho zaujímavých stavieb, ktorým by pristal nový kabát. Trebárs šitý podľa Somerby.

 

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*