Rozhovor: Junior sa s Marcelom stretol v secondhande!

17. augusta 2018

Junior, vlastným menom Milan Zimnýkoval, je rodákom zo Sniny. V súčasnosti pôsobí v relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja, a spolu s Marcelom Forgáčom tvoria neoddeliteľnú dvojicu. No nikto však netuší, ako sa našli.

 

Lukáš: Kedy si sa rozhodol stať moderátorom? Mal si ako dieťa vybrané iné povolanie?

Junior: Asi na Vysokej škole v Prešove, kde som študoval. Začal som v internátnom rádiu, potom regionálne rádio a teraz som už 15 rokov vo Fun rádiu. Keď som bol malý, chcel som byť vojak, učiteľ, bagrista, farár, učiteľ,… Tak rôzne.

 

Dovolenka v každom ročnom období

Ak máte radi prírodu, šport a relax, iste ste už nejednu dovolenku strávili na Slovensku. Naša príroda nás láka mnohými krásnymi zákutiami. Aby ste si váš pobyt užili čo najviac, prinášame...

Lukáš: Tvoríš dvojku s Marcelom Forgáčom. Ako ste sa našli?

Junior: V secondhande.

 

Lukáš: Ako v secondhande?

Junior: No, áno! Marcel tam bol s celou rodinou kupovať veci na zimu. Ja som balil predavačku a Marcel sa pridal. Spôsobom, jemu vlastnému, sa prihovoril a ja som s tou babou išiel nakoniec na kávu. Ale Marcel mi dal svoju vizitku,aby som sa mu ozval. Tak som sa ozval a stretli sme sa v rádiu. Od vtedy som začal robiť a Marcel ako starší brat ma zaúčal do tajov rádiovej práce.

zdroj: TV JOJ

Lukáš: Ty si z východu. Si na to pyšný?

Junior: Veľmi! Nezabúdam na svoje korene. Ale to by nemal nikto. Som srdcom “východňar”, lebo tento kraj ma formoval. Podobne ako moji predkovia. Som rád, že sa môžem oprieť o Zemplín ako región, ktorý má iskru. Mám tu kamarátov, bývalé lásky a ten pocit, s ktorým som neodišiel do sveta, ale do nášho hlavného mesta.

 

Lukáš: Ako tráviš voľný čas?

Junior: Hlavne s rodinou. Mám 40 rokov a to je presne to, čo ma baví najviac, keď nepracujem.

zdroj: instagram.com/zimnykoval

Lukáš: Neplánuješ zmeniť povolanie?

Junior: Zatiaľ nie, som spokojný. Pretože keď som zistil, že chcem byť tým, čím som, tak som sníval, že robím to, čo teraz. Hral som sa na to, že budem moderátor rannej šou vo Fun rádiu.

 

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*