Hokejový svet smúti, zomrel známy brankár NHL

15. júla 2018

Pred chvíľou otriasla športový svet veľmi nepríjemná správa. Dnes totiž vo veku len tridsaťpäť rokov zomrel známy hokejový brankár, ktorého poznáme z NHL.

Vo veku 35 rokov dnes tragicky zahynul iba tridsaťpäťročný hokejový brankár Ray Emery. Nešťastná situácia sa udiala v blízkosti mesta Hamilton. Emery ukončil kariéru v sezóne 2015/16. Naposledy chytal v nemeckom Mannheime. Predtým bol dlhoročnou oporou klubov NHL, kde pôsobil v Chicagu, Philadelphii, Anaheime či Ottawe, ktorá ho draftovala v roku 2001 zo štvrtého kola. Na svojom konte má aj jeden Stanley Cup.

Emery si išiel zaplávať v nedeľu ráno so skupinkou priateľov v blízkosti mesta Hamilton. Následne sa už z vody nevrátil. O jeho smrti informoval miestny denník The Hamilton Spectator. Že sa jednalo o Emeryho potvrdil aj torontský fotograf Andrew Collins.

Chalupka Deduška Večerníčka sa nachádza v Novej Sedlici!

Určite každý z nás pozná rozprávku vysielanú na obrazovkách RTVS- Večerníček, ktorá sa začala vysielať v roku 1977 a už čoskoro ju čaká jubileum- 40 rokov. Nikto však nevedel, že ozajstná chalúpka sa ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*