Hity slovenského internetu: Keď chlapi po ceste do bordelu narafali

20. septembra 2017

Na sociálnych sieťach či youtube sa to len hemží virálnymi videami či príbehmi. Všetky majú jedno spoločné, sršia humorom, ktorému sa len ťažko ubrániť. Takéto príbehy, ktoré sa stali na internete nesmrteľnými, majú pôvod aj zo Slovenska. My vám pripomenieme tie najlepšie z nich.Na každého chlapa to niekedy príde. Tak ako zvieratá, aj my mávame nutkanie sa rozmnožovať, respektíve v našom prípade ide skôr len o ten samotný akt. Najlepšie bez oplodnenia. To je aj prípad chalanov, ktorí sa vybrali do „bordelu“ do Spišskej Novej Vsi.

Cesta tam však nedopadla podla ich predstáv, kedže „nenarafali“ do ľahkých žien v salóne lásky, ale už na Dobšinskom kopci. Po príchode polície a televíznych štábov sa naskytla otázka, aký výkon by v samotnej Spišskej Novej Vsi podali. V ich krvi nebolo veľa adrenalínu, lásky a feromónov, ale aj alkoholu. Ten aj zapríčinil túto haváriu, no hlavne epický rozhovor s jedným z účastníkov po nej.

 

Historický kalendár: Prvé Slovenské povstanie či evakuácia slovenských Nemcov. Čím je slávny 19. september?

Dnes má meniny Olympia. Čo sa udialo 19.9. vo svete či na Slovensku, na to sa pozrieme v historickom kalendári. Medzinárodný týždeň nepočujúcich. Udalosti: ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*