Hercovi Andymu Hricovi diagnostikovali akútnu leukémiu, prosí vás o pomoc

27. apríla 2020

Rodina známeho slovenského herca Andyho Hrica žiada verejnosť o pomoc. Dôvodom je hercova ťažká choroba.

Slovenskému hercovi Andymu Hricovi (70) diagnostikovali akútnu leukémiu. Momentálne je hospitalizovaný a podstupuje náročnú liečbu. Aby všetko dopadlo dobre, potrebuje pomôcť v podobe darovania krvi. Túto výzvu publikovala aj jeho dcéra na Facebooku.

„Prosím, ak môžete, pomôžte. V čase korona pandémie je darovanie krvi pomerne komplikovaná záležitosť, a to mnohých darcov odrádza. Treba sa nahlásiť, zobrať časenku, podstúpiť prísnejšie vyšetrenia, a preto je darcov menej. A1 Rh- je ideál, ale ak aj máte inú skupinu, pomôže aj tá. Otec musí dostávať transfúzie denne,“ píše Hrycová.

Viac o možnosti darovania krvi (nielen) pre tento prípad nájdete TU. V dôsledku mimoriadnej situácie spôsobenej novým koronavírusom COVID–19 zavádza Národná transfúzna služba SR na všetkých odberových pracoviskách možnosť objednať sa na darovanie krvi na presný čas.

Ofset je najviac využívaná tlačiarenská technika na svete
Čo všetko by ste mali vedieť o technológii ofset?

Ofestovú tlač, ktorú môžeme nazvať aj jednoduchšie ako ofset, je tlač, pri ktorej sú tlačiace a netlačiace miesta v rovnakej výškovej úrovni a pri ktorej prenos tlačovej farby iba z tlačiacich...

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*