Ešte ste si nevybrali správnu registračnú pokladňu?

6. septembra 2019

Registračné pokladne sú potrebné nielen na zaznamenanie skutočnosti o predaji a vystavenie šeku kupujúcemu. S jej pomocou môžete sledovať najpopulárnejšie pozície v obchode, čo presne konkrétny predajca predal a za akú cenu, ako aj zostaviť grafy, ktoré vám pomôžu s rozvojom podnikania. Výber registračnej pokladnice pre podnikateľa závisí od počtu návštevníkov obchodu a od použitého daňového systému.

Výhodou špeciálnej elektronickej registračnej pokladne je v súčasnosti aj to, že vám zjednodušuje podnikanie. Nemáte tak veľké starosti s uzávierkou a účtovníctvom.

Nová eKasa dnes vyzerá ako malý počítač, funguje nezávisle a nepripája sa k stacionárnemu počítaču. Má klávesnicu, monitor, tlačí účtenky a môže byť použitá pre akýkoľvek daňový systém. Ľahko sa používa, je lacná a kompaktná.

Prečo ju potrebujete?

Na Slovensku vzniká nová televízia, získala Adelu, Juniora, Šoka či člena Zomri

Za televíziou stojí Dano Dangl, ktorý sľubuje necenzurovaný obsah. Do svojich radov sa mu podarilo vziať samé veľké mená showbiznisu. Na Slovensku sa už približne mesiac...

Ešte donedávna podnikatelia fungovali bez nutnosti vlastniť online registračnú pokladňu. Nakoľko bolo ale nutné sprehľadniť celý systém, ztransparentniť predaj a minimalizovať daňové úniky, vytvoril sa jednotný pokladničný systém – centrálny register.

Na registráciu doň dnes potrebuje každý podnikateľ, ktorý sa zaoberá predajom, novú formu pokladne, ktorá je na tento systém napojená – online.

Lepší prehľad má vďaka tejto novinke nielen predajca ale aj spotrebiteľ. Možno si síce na doklad o kúpe trošku dlhšie počkáme, je to však len zvyk.

Ani to najlepšie tlačové zariadenie s výkonnými tonermi do tlačiarne predsa nevytlačí dokument behom jednej sekundy.

Výhody prináša všetkým

A je dobré, ak si na ňu a jej funkcie čo najrýchlejšie zvykneme. Tie najnovšie modely sa dajú dokonca ovládať cez mobil alebo tablet. Nesmiete zabudnúť na internetové pripojenie a množstvo spokojných zákazníkov.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*