Ešte ste si nevybrali správnu registračnú pokladňu?

6. septembra 2019

Registračné pokladne sú potrebné nielen na zaznamenanie skutočnosti o predaji a vystavenie šeku kupujúcemu. S jej pomocou môžete sledovať najpopulárnejšie pozície v obchode, čo presne konkrétny predajca predal a za akú cenu, ako aj zostaviť grafy, ktoré vám pomôžu s rozvojom podnikania. Výber registračnej pokladnice pre podnikateľa závisí od počtu návštevníkov obchodu a od použitého daňového systému.

Výhodou špeciálnej elektronickej registračnej pokladne je v súčasnosti aj to, že vám zjednodušuje podnikanie. Nemáte tak veľké starosti s uzávierkou a účtovníctvom.

Nová eKasa dnes vyzerá ako malý počítač, funguje nezávisle a nepripája sa k stacionárnemu počítaču. Má klávesnicu, monitor, tlačí účtenky a môže byť použitá pre akýkoľvek daňový systém. Ľahko sa používa, je lacná a kompaktná.

Prečo ju potrebujete?

Hry už vyzerajú inak ako v minulosti
Aké inovácie vylepšili zážitky z hrania online hier?

Videohry prešli dlhou cestou, od svojho vzniku v 80. rokoch, ale vďaka úžasnému pokroku v ich technológiách je budúcnosť hrania ešte jasnejšia. A prečo je to tak? Nižšie je zhrnutých niekoľko ...

Ešte donedávna podnikatelia fungovali bez nutnosti vlastniť online registračnú pokladňu. Nakoľko bolo ale nutné sprehľadniť celý systém, ztransparentniť predaj a minimalizovať daňové úniky, vytvoril sa jednotný pokladničný systém – centrálny register.

Na registráciu doň dnes potrebuje každý podnikateľ, ktorý sa zaoberá predajom, novú formu pokladne, ktorá je na tento systém napojená – online.

Lepší prehľad má vďaka tejto novinke nielen predajca ale aj spotrebiteľ. Možno si síce na doklad o kúpe trošku dlhšie počkáme, je to však len zvyk.

Ani to najlepšie tlačové zariadenie s výkonnými tonermi do tlačiarne predsa nevytlačí dokument behom jednej sekundy.

Výhody prináša všetkým

A je dobré, ak si na ňu a jej funkcie čo najrýchlejšie zvykneme. Tie najnovšie modely sa dajú dokonca ovládať cez mobil alebo tablet. Nesmiete zabudnúť na internetové pripojenie a množstvo spokojných zákazníkov.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*