Dovolenka v každom ročnom období

23. januára 2022

Ak máte radi prírodu, šport a relax, iste ste už nejednu dovolenku strávili na Slovensku. Naša príroda nás láka mnohými krásnymi zákutiami. Aby ste si váš pobyt užili čo najviac, prinášame vám tip na kvalitné ubytovanie.

Ubytovanie Nízke Tatry

Nízke Tatry lákajú návštevníkov bohatým výberom vyžitia. Toto naše druhé najvyššie pohorie ponúka mnoho spôsobov relaxu a športu. Môžete si tu dosýta užiť turistiku a cyklistiku po vyznačených trasách. V zimných mesiacoch aj lyžovanie v známych lyžiarskych strediskách. Nájdete tu tiež jaskyne, pamiatky a múzeá. Ak hľadáte ubytovanie Nízke Tatry, k dispozícii je mnoho možností. Napríklad moderný hotel v Jasnej. Hotel Jasná Björnsonka sa nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná.

Hotel Jasná vám okrem ubytovania poskytne aj doplnkové služby. Napríklad požičovňu športových potrieb, exteriérovú relaxačnú zónu s kúpeľom alebo altánok s grilom. Stravovanie zabezpečuje hotelová reštaurácia. V ponuke nájdete typické slovenské jedlá aj špeciality medzinárodnej kuchyne.

Kvalita a dobré ceny

Vaše pohodlné ubytovanie v Jasnej si môžete vybrať v hlavnej chate, vile alebo hosteli. Vhodné ubytovanie si tak nájde každý. Vaše ubytovanie v Jasnej si môžete objednať aj vo forme výhodného zimného alebo letného balíčka. Pre firmy je tu možnosť usporiadania firemného pobytu. Pre tento účel je okrem ubytovacích a stravovacích kapacít k dispozícii konferenčná miestnosť pre 60 osôb.

Vezmite si prechodné bundy

Počas vášho pobytu na dovolenke vám skvele poslúžia prechodné bundy. Využijete ich nielen na jar a v lete ale tiež počas chladnejších letných dní. Prechodné bundy pre mužov a ženy sú zväčša ľahko prešívané. Vyrábajú sa v modernom dizajne. Pri kúpe sa môžete rozhodnúť podľa vzhľadu či spôsobu zapínania. Pri výbere nezabudnite na rozmary počasia. Vyberte si bundu s kapucňou, ktorá vás ochráni v prípade vetra aj dažďa.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*