Dom z prepravných kontajnerov, kde je interiér rovnako neuveriteľný ako exteriér

14. decembra 2018

Žiť v prepravnom kontajneri uprostred púšte, to nemusí byť ideálna voľba pre každého. Možno vás presvedčí tento úžasný výtvor Jamesa Whitakera z Londýna.

Dom s rozlohou 200 metrov štvorcových zahŕňa kuchyňu, obývaciu izbu a tri spálne s vlastnou kúpeľňou. Toto všetko sa dá vyrobiť spojením prepravných kontajnerov naskladaných do rôznych uhlov, čím vytvára ilúziu kvitnutia kvetu v púšti.

Bol vytvorený pre nemenovaného producenta filmov, ktorý sa aj vo svojej práci opiera o rôzne kreatívne kúsky, čiže jeho domov nemôže vyzerať inak. „Začiatkom tohto roku mal môj klient v LA niekoľko návštev, s ktorými vyrazil do púštnej lokality Joshua Tree,“ hovorí londýnčan James.

Ako vybrať obchodné váhy?

Ak potrebujete obchodné váhy s výberom to nebude len tak. Predaj váh poskytuje širokú ponuku v závislosti od toho, čo a s akou presnosťou potrebujete vážiť. Vybavte vďaka nášmu prehľadu svoju ...

Jeden z jeho priateľov si spomenul na jeden projekt kancelárie, ktorú navrhoval pre niekoľkými rokmi a okamžite ju vyhľadal na internete. Nebol to hocijaký nápad, jemu sa okamžite zapáčila kombinácia prostredia a svojej dlhoročnej práce, ktorá nikdy neuvidela svetlo sveta.

Veci nabrali rýchly spád a producent sa rozhodol priateľovi dôverovať. Onedlho tak vznikne tento projekt s názvom Rezidencia Joshua Tree, ktorá sa bude týčiť v Kalifornii už o rok na ploche 90 akrov.

Po dokončení bude rezidencia napojená na solárne panely nachádzajúce sa na garážovej streche a bude ponúkať nádherný výhľad na okolitú krajinu z jedného z množstva okien či veľkej drevenej verandy.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*