Do Popradu zavíta fischer TourTruck

2. júla 2019

Patríte medzi fanúšikov kamiónov. V tom prípade by ste si nemali nechať ujsť možnosť nahliadnuť do útrob multifunkčnej fischer akadémie. Možnosť na to máte v Poprade 6. septembra 2019 pred predajňou spoločnosti Expokom na Partizánskej ulici.

Všetci milovníci veľkých strojov ale aj fanúšikovia domáceho majstrovstva by mali zbystriť pozornosť. Na Slovensko, konkrétne do Popradu, smeruje Fischer TourTruck. Tento viacúčelový projekt by sa dal opísať ako výstavné miesto, dokonale vybavenou dielňou pre skúšobné montáže výrobkov značky fischer a školiace stredisko v jednom. Po rozložení sa premení v impozantný obelisk s pôdorysom 16,5 m na dĺžku a 6,25 m na šírku. Celková plocha v tomto stave predstavuje neuveriteľných 90 metrov štvorcových v dvoch podlažiach. Ako je však možné, že tento kolos dokáže putovať za svojimi obdivovateľmi po celej Európe? Je totiž zapriahnutý za ťahač Mercedes-Benz Actros s neuveriteľnými 476 HP.

Akadémia kotvenia na kolesách

Spoločnosť fischer sa rozhodla potešiť svojich fanúšikov všade tam, kde sa nachádzajú špecializovaní predajcovia ich výrobkov. Už niekoľko rokov sa táto top firma v oblasti kutilstva snaží dodržiavať čo najužší kontakt s predajcami, ktorí spĺňajú jej prísne štandardy. Veľmi dobre si totiž uvedomuje, že ide o dôležitý spájajúci medzičlánok s odbornou verejnosťou. Aj vďaka tejto spolupráce má šancu predať projektantom, remeselníkom či iným majstrom s kotvením najnovšie poznatky a uľahčiť každodennú prácu. Práve vo Fischer Trucku sa môžete zoznámiť s ich výrobkami, ktoré vám bude umožnené aj vyskúšať.

Vyskúšajte revolučné hmoždinky

Viete si predstaviť vašu pracovnú výbavu bez hmoždiniek? Vedzte, že ich používame len približne 50 rokov. Odvtedy však prešli mnohými vylepšeniami a zdalo sa, že výrobcovia už nemôžu prísť s ničím novým. Opak je ale pravdou. O tom sa presvedčíte práve počas prehliadky fischer TourTruck. V nenápadnom mestečku Waldachtal v oblasti Čierneho lesa prišli totižto špičkoví odborníci na ďalšie zlepšenia. Práve tu totiž sídli spoločnosť fischer a tu dvadsaťštyri hodín a sedem dní v týždni premýšľajú, ako najviac priblížiť ich výrobky potrebám zákazníkov. Všetky najnovšie poznatky, nápady a inovácie zabalili a posielajú práve k vám v TourTruck.

Spoločnosť fischer sa spája s ľuďmi

Je veľmi pravdepodobné, že ste aspoň raz v živote využili určitý nástroj či inú pomôcku pochádzajúcu z tejto firmy. Tá sa totiž vyznačuje maximálne rýchlym pokrokom a priamym kontaktom s každým typom majstrov. Či už ide o profesionálnych remeselníkov alebo hobby vyznávačov domácich prác, v ich sortimente si svoje nájde každý. Fischer má na svojom konte množstvo legendárnych výrobkov, ktoré však neustále prechádzajú renováciou. Veľmi pyšní môžu byť na kotviace spoje, v ktorých sú skutočnými špecialistami. Ponúkajú pre každý konkrétny prípad kotvenia to najlepšie a najspoľahlivejšie riešenie. Ich produktové portfólio v tomto segmente zahŕňa viac ako 9000 výrobkov.

Ak teda hľadáte špecialistu na bezpečné a úsporné upevňovanie a pripevňovanie v stavebnej konštrukcii budov, ste na správnej adrese. Práve túto značku veľmi radi zaraďujeme do ponuky aj na našom internetovom obchode RemesloPP či priamo v predajni spoločnosti Expokom v Poprade. Aj u nás teda nájdete ich vrtáky, kotúče, bity, peny, silikóny, tmely, lepidlá, vzduchotechniku a elektroinštalácie, hmoždinky pre doskové materiály, sanitárne upevnenie, špeciálne kotvenia pre zatepľovacie systémy, inovatívne fasádne systémy či komplexný sortiment drevoskrutiek.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*