Deflektory či puklice – Autodoplnky, ktoré by sa mohli hodiť aj vám

22. septembra 2021

Nemusíte byť žiadny milovník áut, aby ste občas sebe a svojmu autu spravili niekedy radosť a kúpili niečo aj pre neho. Môže sa jednať o bežné doplnky, ktoré slúžia najmä pre radosť, aby ste sa v aute cítili príjemne a bolo vám v ňom dobre. Na druhej strane sú doplnky aj praktické, ktoré na jednej strane skrášlia interiér alebo exteriér auta, no majú aj dôležitú funkciu, ktorá spočíva napríklad v nejakej ochrane iných súčiastok.

Keď vám častú fúka za krk

Je úplne bežné, že po nejakom čase sa na starých autách prejaví svoj vek. Ak náhodou už ani len okno nejde poriadne zatvoriť a vám počas cesty fúka na krk, je tu pre vás riešenie. Šikovné a účinné deflektory na auto, ktoré vás pred tým budú chrániť. Jedná sa o tenký a podlhovastý plast, ktorý prichytíte medzi okno a rám okna na dverách auta. Drobný priestor, cez ktorý vzduch fúkal je teraz krytý a vy si môžete užívať jazdu bez toho, aby na vás fúkal studený vzduch. Objednať sa dajú aj jednoducho z domu na internete. Je to veľmi jednoduché. Vzhľadom k ich nízkej cene, by ste nemali mať problém s ich zaobstaraním. Na stránke si nájdete len svoju značku a model auta. Podľa toho vám nájde len tie deflektory, ktoré je možné do vášho auta nasadiť a nemusíte sa teda báť, že ich budete kupovať na slepo.

Ochranu si zaslúžia aj vaše kolesá

Nielen okná, ale napríklad aj kolesá potrebujú občas našu pomoc. Tie sú bežne chránené rôzne pred rôznymi typmi problémov. Napríklad pred rôznymi nečistotami sú tu puklice Volkswagen, ktoré sú práve na túto značku auta aj často používané. Môžete si vybrať medzi lúčovitými alebo celoplošnými. Oboje vyzerajú dobre no celoplošné ochránia koleso lepšie, ale nevyzerajú tak elegantne ako lúčovité. Výber je ale naozaj obrovský a vybrať si môžete aj vy priamo podľa modelu vášho auta. Je to jednoduché.

Zdroj obrázku: PATTHAR.T / Shutterstock.com

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*