Ďalší škandál slovenského reprezentanta. Raperovi sa vyhrážal zlomením ruky.

9. novembra 2019

Slovenský raper zažil pred pár dňami pri natáčaní klipu nepríjemný incident. Pri verbálnych a fyzických atakoch nechýbal ani náš športový reprezentant.Všetko sa to udialo v lese v petržalskom Ovsišti. Mladý raper Setwo tu pred pár dňami vo večerných hodinách. Ako uviedla facebooková stránka PR Production, hudobník tu so svojim štábom natáčal klip. Keďže ten sa mal odohrávať v tme, všetko prebiehalo o 21:45. K natáčaniu potrebovali aj prenosný generátor elektriny, ktorý vydáva zvuk. „Vedeli sme, že blízko nás sú nejaké budovy, no nevedeli sme, čo sú zač. Natáčanie však nemalo trvať dlho a hluk nebol veľký. Sme si istí,  že so zavretými oknami to počuť dovnútra žiadnej z budov nebolo,“ píše produkcia v statuse.

Po pár minútach ich „navštívili“ traja muži, ktorý agresívnym vystupovaním požadovali od mladíkov, aby odišli z miesta a okamžite ukončili natáčanie. Po čase štáb verbálne a fyzicky napádali.  „Keďže ešte nebolo ani 22:00, tak sa nemôžeme o rušení nočného kľudu ani teoreticky baviť.“

Medzi agresormi sa nachádzal aj slovenský reprezentant v parkúre a úspešný tréner Marián Štangel. Ten mal podľa PR Production predstierať volanie polície a dokonca sa aj vyhrážať vetou: „Neukazuj na mňa rukou, lebo ti ju zlomím.“ Ďalší z mužov k tomu pripojil aj rezolútnejšie riešenie situácie: „Ja keď sa rozčúlim, tak ťa zabijem“. Konflikt sa začal vyostrovať natoľko, že napokon museli zavolať políciu samotní mladíci. Predtým im ešte Marián Štangel stihol buchnúť po kamere, aby ukončil natáčanie.

 

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*