Čo všetko vás dokáže zahriať a pripraviť na krutú zimu?

1. decembra 2019

Už ste pocítili prvý závan chladného počasia? Už ste prestali tak často vetrať a prechádzať sa na čerstvom vzduchu? Zima je krásna, magická a má svoju silu, no ak sa na ňu dopredu dobre nepripravíte, váš komfort a niekedy aj zdravie môžu byť ohrozené.

Cementové škárovacie hmoty a naše rady z článku vás môžu pred zimou ochrániť.

Čím viac vrstiev, tým lepšie

Každá vrstva odevu vytvára ďalšiu vzduchovú medzeru, ktorá udržuje teplo. V tričku s dlhým rukávom a vlnenom svetri sa budete preto cítiť pohodlnejšie ako v jednom hustom svetri. Hlavná vec je, aby prvá vrstva dobre priliehala k telu. Zahrejú vás aj rifle s prídavkom vlnenej tkaniny a dobré termoprádlo.

Vaginálny zápach je nepríjemný problém
Vaginálny zápach

O zdravý pach vagíny sa treba starať, nenechajte ju smrdieť po skazených rybách. Rozmýšľali ste niekedy nad pachom, ktorý máte tam dole? Nie je to nič neobvyk...

Posvieťte si na vaše plastové okná

Zamerajte na ne pozornosť. Prirodzené denné svetlo, ktoré cez ne do interiéru prúdi, je na nezaplatenie, no niektoré časti okien môžu byť zle utesnené. Ideálne je ešte pred príchodom zimy preveriť, či by nebolo lepšie investovať do nových plastových okien.

Udržujte svoje nohy v teple

Vlnené ponožky by nemali byť z nôh odstránené ani v noci. Kvôli väčšiemu účinku, si posteľ vopred zohrejte fľašami s horúcou vodou. Ak je na vine nekvalitná omietka a praskliny v nej, nebojte sa investovať aj do účinnej škárovacej hmoty, ktorá je odolná proti vode a plesniam.

Podporte imunitu

Brusnice a ovocné nápoje z brusnicových bobúľ, harmančeková infúzia, nápoj z čerstvého zázvoru a citrónu, alebo zelený čaj vám pomôžu odolávať vírusom.

Vyskúšajte aromaterapiu

Dym s éterickými olejmi z citróna, levandule, rozmarínu, čajovníka a eukalyptu (jednotlivo alebo v zmesi) naplní miestnosť príjemnou vôňou a mobilizuje obranyschopnosť tela. Zároveň sa budete cítiť príjemne a sviežo, pretože aj vôňa ovplyvňuje naše zmysly. Nezabudnite zavrieť aj dvere s dobrým tesnením, ktoré sa postarajú aj o potrebné súkromie a teplo.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*