Čo sa stane ak prestanete jnosiť make-up ?

4. októbra 2017

Čo by sa stalo keby ste prestali nosiť make-up ? Ako by ste sa cítili ? Zistite aké množstvo výhod vám ponúka život bez make-upu .

5556

Viac voľného času

V dnešnej uponáhľanej dobe je každá voľná minúta vzácnosťou. Tento benefit v podobe extra času oceníte hlavne ráno. Aj polhodina naviac dokáže spraviť veľa. Čas, ktorý by ste ráno strávili nanášaním kozmetiky, môžete využiť aj inak. Dlhší spánok, ranný beh, či raňajky s rodinou – to všetko znie lákavo, nemyslíte?

Mladší výzor

Hoci pomocou kozmetiky vyčarujete na vašej tvári neuveriteľné veci, často sa stane, že nám práve hrubé vrstvy make-upu pár rokov nakoniec pridajú. Odmaľovaná pleť pôsobí jednoducho mladšie, a sviežejšie.

Štyri špičkové seriálové spolupráce medzi Netflixom a Marvelom

Komixy od spoločnosti Marvell sa dajú považovať za nadčasové. Ich popularita rokmi skôr stúpa a tak nebolo vôbec prekvapením, keď sa postupne začali objavovať ich hrdinovia aj na filmových plá...

Čistá pleť

Aj krátka pauza v nanášaní make-upu dokáže urobiť s našou tvárou divy v podobe čistej, a menej mastiacej sa pleti. Pokožka môže bez make-upu ľahšie dýchať, a aj samotné nedokonalosti sa časom z vašej tváre prirodzene stratia.

Menej stresu

Takmer každá žena sa počas dňa neustále kontroluje práve kvôli make-upu. Bez neho zrazu nebudete mať strach dotknúť sa svojej tváre kedykoľvek počas dňa, či dovoliť partnerovi aby vás len tak po sto rokoch pohladil. Žiadne roztečené linky, či rozmazané tiene. Menej starostí, menej vrások!

Sebavedomie

Hoci to môže pre vás vyzerať na prvý pohľad desivo, bez make-upu sa dá žiť ľahšie aj po mentálnej stránke. Uvedomenie si vlastnej krásy, a akceptovanie nedokonalostí, je pre vašu psychiku obrovským plusom.

Financie

Menej kozmetiky, vám v podstate ušetrí aj mesačný rozpočet. Pre vás to môže znamenať viac oblečenia, lepší kaderník, či financie na aktivity, ktoré milujete. Po dlhšej pauze v nosení make-upu si zrazu časom uvedomíte, že vám stačí menej kozmetiky než ste si doteraz mysleli, že potrebujete.

 

 

 

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*