Chcete si oživiť vaše priestory dizajnovým tienením?

3. septembra 2018

Výber kvalitného vnútorného tienenia v dnešnej dobe nie je ničím výnimočným a k tomuto kroku sa neuchýlia len majetnejší ľudia. Rôzne typy žalúzií či roliet sa dajú získať aj za naozaj dostupné ceny. Na trhu sa nachádza množstvo ich druhov, ktoré nespĺňajú len funkciu ochrany pred slnečnými lúčmi, ale dokážu aj príjemne zlepšiť celkový vnútorný priestor a z miestnosti spraviť dokonalo dizajnové miesto na bývanie či prácu.

Ak sa rozhodnete investovať do správnej vnútornej tieniacej techniky, treba porozmýšľať nad tým, aké funkcie by mala spĺňať. V prípade, že ňou chcete aj zlepšiť celkový dizajn miestnosti a nie len ochrániť seba či rodinu pred nepríjemnými letnými horúčavami, odporúčame vám navštíviť práve našu spoločnosť Bez Hmyzu SK alebo konkrétne jej web. Tam sme pre vás pripravili širokú škálu bambusových a plisse žalúzií či roletiek deň a noc.

 

S plisse žalúziami zabudnete na prach

Obri z recyklovaného materiálu lákajú deti po celom svete. Kde ich môžete stretnúť?

Po svete sa potulujú záhadní obri. Nemajú však za úlohu strašiť, ale potešiť deti aj dospelých. Navyše sú z recyklovaného materiálu. Za všetkým je dánsky umelec Thomas D...

V prípade plisse žalúzií sa jedná o akúsi skladanú látkovú žalúziu. Tá dokáže dodať domovu či pracovnému priestoru neopakovateľný a osobitý vzhľad. Je len na vás, či si vyberiete priehľadnú, nepriehľadnú alebo dizajnovú látkovinu. Práve pri tretej možnosti sa doslova medze nekladú a vy si tak môžete z vášho domova spraviť bývanie na akýkoľvek štýl či obdobie. Ich veľkou výhodou sú látky z kvalitného polyesteru, ktoré dokážu odpudzovať prach. Tým pádom vám uľahčia aj údržbu.

Samotné čistene býva veľkým kameňom úrazu pri väčšine dizajnových prvkov každej miestnosti, tobôž ak sa jedná o tieniacu techniku. Zabudnite na útrapy odstraňovania prachu či iných nečistôt z klasických žalúzií a ich jednotlivých lamiel. Pri plisse žalúziách sa jednoducho zvesia a opláchnu vo vlažnej vode. Celý postup ich údržby budete mať k dispozícii aj vo video – návode, ktoré vám poskytneme po montáži.

Zaujímavou voľbou sú plisse žalúzie SDS, ktoré sa dajú osadiť na okno či dvere aj bez zbytočného vŕtania do rámu prípadne aj nemáte k dispozícii žiaden rám. Tento typ je vhodný najmä pre rôzne presklenné systémy.

Plisse žalúzie SKY sú naopak vhodné pre zimné záhrady či strešné okná. Ak ste aj vy majiteľom týchto priestorov, sami dobre viete, ako je ťažké zohnať tienenie na stropné otvory či tieto záhradky či iné špecifické strešné otvory. V našom prípade môžete zabudnúť aj na nevkusné káble, keďže je ich ovládanie manuálne alebo elektrické na batériu.

 

Bamusové žalúzie ponúkajú špičkovú odolnosť

Veľkým hitom na našom trhu s vnútornou tieniacou technikou sa stávajú horizontálne bambusové žalúzie. Tie sa vyrábajú štiepaním pásov rovnomernej rastliny, ktoré sa vyznačujú svojou tvrdosťou ale zároveň aj pružnosťou. Ich výhodou je možnosť kombinovania do uceleného riešenia oblúkových prvkov, klasických otvorov až po tie šikmé. Vďaka schopnosti bambusu nepohlcovať vlhkosť nehrozí ich krútenie či iné zmeny tvaru. Preto sú ideálnym riešením napríklad do kúpeľní či dokonca na plavárne.

 

Roletami deň a noc k najvyššiemu luxusu

Tento typ látkovej rolety možno poznáte aj pod pomenovaním DUO. Ide o úplnú novinku, ktorá dokáže spolu s tieniacimi funkciami priniesť do miestností ten najväčší luxus v podobe vami zvolenej dizajnovej predstavy. Ide o látkové rolety s dvojitým vedením materiálu s horizontálnymi pásmi, ktoré dokážu rôznorodo prepúšťať svetelné lúče. V prípade typu Deň a noc sa výrobcom konečne podarilo pri hľadaní nových možností tienenia skĺbiť dve rozhodujúce požiadavky – estetickosť a funkčnosť. Vďaka nastaviteľnej svetelnej priepustnosti sú ideálnym riešením aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Aj v tomto prípade môžete počítať s jednoduchou montážou či veľkým výberom látok a materiálov.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*