Mikiny s potlačou

Milujete ležérny štýl a nosenie pohodlných mikín? Premeňte vašu každodennú mikinu na štýlový kúsok s vlastnou potlačou, za ktorým sa budú všetky hlavy otáčať. Ešte váhate? Tu sú 4 dôvody, prečo je návrh personalizovaného dizajnu skvelým krokom.

Jediné svojho druhu

Mikiny sú obľúbeným univerzálnym kúskom pre akúkoľvek vekovú kategóriu či pohlavie (často sú vyrábané ako unisex), takže je možné, že rovnaký model bude mať aj váš sused či kolega. Mikina s potlačou, ktorú si navrhnete sami bude originál. Je nepravdepodobné, že pôjdete po ulici a uvidíte osobu s identickým dizajnom.

Vyjadrite sami seba

To, čo máte na sebe o vás veľa prezradí. Vedome alebo nevedome odhalíte svojmu okoliu kto ste, čo máte radi alebo aké sú vaše hodnoty. Či už máte zmysel pre humor a vyberiete si mikinu so zábavným sloganom alebo ste kreatívna duša a vaša mikina bude originálnym umeleckým dielom, ide o výborný spôsob, ako vyjadriť svoju individualitu.

Sú skvelým memento darčekom

Fotopuzzle, vankúše, zástery či poháre s fotkou sú síce dobrým nápadom na personalizovaný darček, no mikina s vlastným dizajnom, ktorá bude presne spĺňať ideály obdarovanej osoby vás posunie o úroveň vyššie. Zakomponujte do vášho dizajnu príbeh – napr. pre mikinu s nápisom môžete použiť hlášku, ktorú váš obdarovaný priateľ vypustil z úst a spoločne ste sa na nej pobavili.

Urobíte dojem bez námahy

Mikiny sú všestranným kúskom, ktorý musíte v šatníku jednoducho mať. Oblečte si vami navrhnutú mikinu na rodinnú oslavu alebo posedenie s priateľmi a zaručene zaujmete. Odpoveďou na otázku “Kde si kúpil/a tú mikinu” si vyslúžite ich uznanie a pochvalu.

Bonus pre podnikateľov: Efektívna reklamná stratégia

Zahrnúť mikiny s vlastnou potlačou (názvom, sloganom či logom firmy) do reklamnej kampane je nenákladným a efektívnym spôsobom, ako zvýšiť povedomie o vašom biznise. Rozšírte posolstvo vašej značky aj tam, kam by sa štandardná reklama nedostala.

Zdroj obrázku: Aquila Digital Assets / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *