Ako zlepšiť svoj sexuálny výkon

19. júna 2019

Sexuálna výdrž či predčasná erekcia býva veľkou témou. Pokiaľ nie sú vašou spoločnosťou nafukovacie panny spokojnosť partnerky je určite dôležitá. Zlepšiť erekciu môžu aj vákuové pumpy a vrásky na tvári vám nemusí robiť ani obriezka.

Pomôcky pre lepšiu erekciu

Špeciálne vákuové pumpy sú pomôcka na zvýšenie citlivosti, ale dokážu pomôcť aj s poruchami erekcie. Podtlak zabezpečí lepšie prekrvenie a erekcia príde veľmi rýchlo. Túto pomôcku tak môžete využiť v prípade, že máte problém s dosiahnutím erekcie alebo si chcete dopriať intenzívnejší zážitok. Pumpy nie sú iba pre mužov, ale aj pre ženy.

Obriezka – áno alebo nie

Obriezka vášmu sexuálnemu výkonu ani erekcií neuškodí. Sexuálnemu životu môže práve naopak pomôcť. Pri obriezke sa odhalí časť žaluďa a uzdičky, vďaka čomu sa môže zvýšiť vzrušivosť. Okrem toho tento zákrok zjednodušuje hygienu a znižuje riziko nakazenie niektorými pohlavnými chorobami.

Venujte sa partnerke aj sebe

Pokiaľ doma v posteli nemáte nafukovacie panny, bude potrebné venovať sa aj partnerke. „Spoluprácou“ je možné erekciu oddialiť, napríklad rozprávaním alebo striedaním polôh či tempa. Pri problémoch s výdržou je zaručene najlepším tréningom sex. Výdrž ale môžete zlepšiť aj masturbáciou. Musíte na to ale mať dosť času a najmä pokoj.

Správna strava 

Sú potraviny, ktoré sexuálny život zlepšujú a niektoré mu naopak príliš nepomáhajú. Pomôcť môžu ryby a morské plody, ananás, kvalitná čokoláda, vlašské orechy, chilli, káva či červená repa. Vyhýbať by ste sa mali hlavne tučným a vysmážaným jedlám, ale aj produktom z kravského mlieka a sóji. Dôležité je samozrejme pravidelné stravovanie a tiež pohyb a psychická pohoda. Ako to už býva väčšina problémov je najmä v hlave a preto je potrebné zbaviť sa stresu a napätia. To je možné relaxom aj športovými aktivitami.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*