Ako si naplánovať rozlúčku so slobodou

30. marca 2020

Svadba je určite dôležitým krokom, na ktorý ste pripravení vopred a veľmi vážne. Všetko by malo byť na najvyššej úrovni a od začiatku do konca by sa to všetkým malo páčiť. A všetci to vieme a usilujeme sa o to. Nemenej dôležitá udalosť je však deň pred oslavou. Koniec koncov, nie je to len deň pred svadbou, ale symbolizujúca rozlúčka so slobodným životom a začiatok niečoho nového.

Vlastná rodina, vlastný dom, vlastné pravidlá a životný štýl. To všetko sa zmení. Preto je dôležité, aby ste si tento deň poriadne užili, čo si ale vyžaduje dôkladnú prípravu. Máme pre vás pár tipov, kde a ako si perfektnú rozlúčku so slobodou užijete najviac.

V každom prípade stojí za zváženie veľa faktorov. Napríklad:

  • miesto konania;
  • rozpočet;
  • téma rozlúčky;
  • menu;
  • a hostia.

Naplánujte si párty pod holým nebom

Leto je skvelou príležitosťou na usporiadanie takýchto osláv. Po horúcom dni si môžete vychutnať sviežosť večerného vzduchu, chladné koktaily, ohnivú hudbu, krásny západ slnka a výhľad na okolie.

Pozvite DJa a usporiadajte alebo pripravte súťaže a hry na párty a užite si šťastie pri komunikácii so svojimi priateľmi. Ideálna je na tieto príležitosti dnes vaša veľká záhrada alebo moderná chata na víkend.

VIP párty

Dlhé šaty až k podlahe, večerné líčenie, vynikajúci štýl a účesy – to je spôsob, akým sa môže táto udalosť uberať tiež. Objednajte svojim priateľom originálne pozvánky na zamatovom papieri a napíšte im povinný kód obliekania. A nezabudnite pozvať fotografa: takéto obrázky by mali zostať zachované.

Svoju VIP párty môžete usporiadať kdekoľvek. Na chate sa o správnu atmosféru a romantiku  postará krb, zrkadlový panel, textílie a mnoho dekoratívnych prvkov, ktoré dodajú vášmu večeru vážnosť.

Skombinovať môžete rozlúčku aj s najkrajšími túrami v Tatrách, nezabudnite ale pritom na bezpečnosť. Hory sú však na rozlúčku so slobodou to najideálnejšie miesto, pretože tu máte svoje súkromie.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*