Aké sú najtajnejšie predstavy mužov o sexe ? Poznáme ich tajné priania!

12. januára 2018

Každý má svoje sny, túžby alebo priania. Zostavili sme rebríček deviatich najčastejších sexuálnych prianí mužov. Análny sex, staršia žena alebo erotické kostýmy. Pohodlne sa posaďte a vypravte sa s nami na exkurziu mužskej zvrátenosti.

Análny sex

Mužom pripadá tento akt zvierací, tvrdší a tým je vzrušujucejší. Tiež je análny otvor oveľa užší a mužom prináša teda väčšiu slasť.

S dvoma ženami

Video: Krásy slovenskej prírody zhrnuté do troch minút

Slovensko je krajina, ktorá svojou krásou láka ročne tisícky turistov. Neporušená panenská príroda karpatských pohorí v centre Európy ponúka nezabudnuteľné scenérie jedinečných prírodných úkaz...

Sex v troch je snom každého muža. Najlepšie, ak bude jediným mužom v trojici. Chce cítiť silu a pritom byť vlastne obletovaný. Chce vedieť, že v dnešnom programe ide len a len o neho.

Neobvyklé miesta

Kancelária, ordinácie, školská trieda alebo diskotéka. Neobvyklé miesta lákajú nedostupnosťou, tematikou, ale aj možnosťou, že môžete byť pri intímnych chvíľach nachytaný.

Staršia žena / mladšia žena

Ktorý muž niekedy netúžil po svojej učiteľke alebo 16-ročnej dcére kamaráta. Staršie ženy lákajú skúseností a zrelosťou, mladšie naopak nevinnosťou a sex appealom.

Na jednu noc

Muži chcú spoznať krásnu neznámu s neukojiteľnú a zvrátenú sexuálne chuťou a s ňou prežiť sex bez záväzkov. Avšak s o to väčším nasadením a vzrušením.

Striptíz

Žena sa lascívne zvíja okolo tyče (postačí aj vyššia lampa) v pozadí hrá sexy hudba a ona pomaly odhadzuje zvršky. Muž slintá. Najlepšie, keď si môže tanček užiť z blízkosti. Teda tak, že mu žena tancuje priamo na kolenách.

Submisivita či dominancia

Hra na ponižovaného alebo naopak dominantného. Zväzovanie, putá, biče alebo ilúzie znásilnenia. To všetko je potrebné skúsiť aspoň raz.

Orál v aute

Každý muž dúfa v to, že na neho pri jazde žena hodí v pohľad a jej ruka a neskôr i ústa skončia u neho v rozkroku. Radšej si na to ale zastavte. Pri prežívaní orgazmu môže stratiť kontrolu aj ten najlepší vodič.

Kostýmy

Muži sú od prírody stvorenia hravá. Ak im žena chce urobiť radosť, mala by ho privítať v oblečku policajtky, upratovačky alebo zdravotnej sestry. Ak ešte pridá nejakú tematickú scénku, môže sa tešiť na poriadnu erotickú smršť.

Zdroj:pinterest

 

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*