5 dôvodov, prečo staviť na stavebné stroje z požičovne

8. októbra 2021

Stavebné stroje z požičovne

Požičovňa stavebných strojov je skvelou cestou, ako využiť mimoriadne kvalitnú a spoľahlivú značku aj pre tých, ktorí si nemôžu kúpiť vlastných pomocníkov, prípadne sa im to nevyplatí.

 

Zeppelin SK ponúka široké spektrum cestných strojov, mimoriadne populárne sú hlavne stavebné stroje. Ak z určitého dôvodu nechcete investovať do nových, vlastných pomocníkov, je tu pre vás k dispozícii požičovňa stavebných strojov. Vybrať si môžete z minirýpadiel, pásových rýpadiel, kolesových rýpadiel, čelných lopatových nakladačov, teleskopických manipulátorov, rýpadlo-nakladačov, šmykom riadených nakladačov, vybračných valcov, pásových dozérov, dumprov, minidumprov, pásových mininakladačov či motorových fúrikov. Špeciálnym artiklom je často požičiavaná elektrocentrála. My sme pre vás pripravili 5 základných dôvodov, prečo tieto služby využiť.

  • Ide o výkonné stroje na vysokej úrovni, ktoré sú vhodné pre všetky druhy prác. V požičovni sa nachádza obrovské množstvo strojov rôzneho druhu, výkonu či ceny. Vysokokvalifikovaný personál vám pomôže vybrať ten správny práve pre vašu prácu.
  • Pri nových strojoch ide o dlhodobú investíciu, Ak však ich potrebujete využiť len na kratší čas resp. nedisponujete takými financiami, aby ste takto činili, je tu pre vás požičovňa stavebných strojov. Prenájom len na nevyhnutne dlhú dobu vás odbremení od finančného zaťaženia spojeného so servisom či uskladnením mechanizmov po konci prác. Navyše môžete počítať aj s daňovo výhodná kalkulácia a vopred stanovená sadzba.
  • Kvalitné servisné zázemie a servisné prehliadky s opravou nezavinených porúch zadarmo.
  • Požičovne strojov sú rozmiestnené vo všetkých kútoch Slovenska. Problém nie je ani s ich prepravou na miesto nasadenia, ktoré je zabezpečené.
  • Na uzavretie nájomnej zmluvy nie je potrebná veľká byrokracia, celý proces zvládnete so zamestnancami požičovne bez straty času.
Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*