Na svete niet asi takej ženy, ktorá nesníva o tom, aby vyzerala trendovo, atraktívne a štýlovo, nezávisle od okolností. Dámy s väčšími veľkosťami sa každý deň boria s problémom, ako nájsť pre seba ten zaujímavý a správny outfit. Odpoveďou na potreby týchto žien môže byť kolekcia módy plus size, prezentovaná v obchode MDR24, ktorá umožní vytvoriť módne a jedinečné outfity na každú príležitosť. Oblečenie pre ženy plnších tvarov vôbec nemusí predstavovať široké a veľké oblečenie, ktoré vo všeobecnosti pripomína príliš široké vrecia a má malo spoločného s atraktivitou a ženskosťou.

Ak máte problém so správnym výberom odevov k svojej postave plus size, určite navštívte MDR24. Nájdete tu ponuku módnych a štýlových kúskov so strihmi a vzormi, ktoré vám umožnia vyzerať sexy a štýlovo. Presvedčte sa, že aj XXL kúsky môžu byť zaujímavé, výrazné a inšpiratívne pre vytváranie zaujímavých outfitov.

Dobré nákupy

Na začiatok máme pre vás niekoľko praktických rád, na ktoré je dobré pamätať počas nákupu plus size oblečenia. Aké oblečenie vo veľkosti plus size je stále skvelou voľbou? Základom je samozrejme strih, ktorý musí dobre korešpondovať s plnšími tvarmi, pričom musí postavu opticky zoštíhľovať a vyrovnávať jej proporcie. Dámy, ktoré nosia veľkosť plus size milujú predovšetkým sukne maxi, rifľové, puzdrové a plisované.

Strih však nie je všetko! Pri výbere módnej sukne vo veľkosti pre moletky, je dobré zamerať sa aj na driek. Modely s vysokým pásom opticky zoštíhľujú. Ak ide o dĺžku, ponúkame predovšetkým sukne midi a maxi z línie plus size. Najobľúbenejšie farby sú modely v čiernej, tmavomodrej a tmavozelenej farbe. Nič však nebráni tomu, aby ste si kúpili XXL sukňu v ružovej, modrej alebo oranžovej farbe. Vyberajte drobné motívy potlače, ktoré postave dodajú ľahkosť.

Vyberajte aj pohodlie

Vzdušné sukne na leto pre plnšie dámy dodávajú postave ľahkosť a jemnosť. Niet preto divu, že si ich zamilovali aj ženy v plus size veľkosti. Ak hľadáte nový model, zázrak s vašou postavou spravia predovšetkým dlhé vzorované sukne pre dámy kyprejších tvarov. Na letné dni sú vhodné kvety alebo zvislé pásy, ktoré vizuálne predlžujú postavu.

Ak si vyberáte pre seba blúzku na bežný deň, zamerajte sa okrem vhodného vzhľadu oblečenia aj na komfort jeho nosenia. Pri hľadaní oblečenia do práce, školy alebo voľnočasového oblečenia, pamätajte na jeho pohodlie. Naše modely blúzok ponúkame vo veľkosti od 46 a nájdete ich v elegantnom, športovom a formálnom prevedení.

Z nohavíc siahnite po dlhých rifliach s vysokým sedom. Práve takého nohavice najlepšie vplývajú na výzor ženskej postavy a predovšetkým žien, ktoré nosia oblečenie plus size. Odporúčame taktiež širšie dlhé nohavice, ktorých dĺžka zakrýva obuv a modely so zvislými pásmi, ktoré postavu opticky predlžujú.

Vrchné odevy

Je mnoho detailov, na ktoré sa je potrebné zamerať pri výbere dámskej bundy plus size. Po prvé je to veľkosť, ktorá by mala ideálne priliehať k postave. Prečo je to tak dôležité? Príliš malá bunda bude obtiahnutá na brušku a bokoch, čo následne zvýrazní nedokonalosti postavy. Ak však veľkosť bundy bude priveľká, bunda opticky postavu ešte zväčši. Dáma tak bude vyzerať oveľa objemnejšie, než v skutočnosti je. Iba správna veľkosť bude na postave vyzerať pekne, zakryje jej nedokonalosti a zvýrazní všetky jej prednosti. Nakupujte v MDR24, tu spoznáte všetky triky ako dobre vyzerať vo veľkosti XXL.

Zdroj foto 1: Mariia Korneeva / Shutterstock.com

Zdroj foto 2: Alena Ozerova / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *